Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua
 
Мій Чоп: Форум

 


Список форумов Chop.in.ua Регистрация FAQ Пользователи Поиск

Список форумов Chop.in.ua -> Правила користування форумом -> Ознайомтеся обов'язково!
Начать новую тему  Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения. Предыдущая тема :: Следующая тема 
Ознайомтеся обов'язково!  
СообщениеДобавлено: Сб Апр 18, 2009 8:08 pm Ответить с цитатой
admin
Магістр
Магістр
 
Зарегистрирован: Apr 18, 2009
Сообщения: 1
Вітання
1. Ми раді, що Ви вирішили реєструватися на нашому форумі. Сподіваємося, що перебування тут допоможе вам з користю провести час, знайти масу співбесідників і отримати відповіді на питання, що цікавлять Вас.
2. Щоб забезпечити максимальну зручність всіх учасників на форумі (і Вас зокрема), будь ласка, ознайомтеся з нижчеприведеними правилами.
3. Якщо Ви по якихось причинах не згодні з політикою і правилами форуму Horayetsky - Forum, то Ви не повинні реєструватися. Ви можете брати участь в житті будь-якого іншого форуму інтернету.

Базові поняття і визначення
Розділ форуму - вища ієрархічна одиниця структури форуму, об'єднує множину тем і можливо підрозділів з тематики вмісту.
Тема - ієрархічна одиниця структури форуму, об'єднує безліч повідомлень користувачів з тематики вмісту.
Повідомлення - нижча ієрархічна одиниця структури форуму, містить вислови, думки, міркування або фрази користувача. За допомогою повідомлень і здійснюється спілкування і обмін інформацією на форумі.
Особисті повідомлення (PM) - повідомлення, не прив'язані до якої-небудь теми. Відправляються користувачем для іншого користувача через пункт меню (PM) в профілі одержувача.
Користувач, учасник - будь-яка особа, яким-небудь чином що здійснює доступ на форум. Якщо Ви вирішите поміняти свій нік, Вам слід звернутися до адміністраторів форуму через Особисті повідомлення.
Ім'я користувача, нік - унікальне ім'я, вибиране кожним користувачем індивідуально. Служить для ідентифікації користувача.
Пароль - набір символів, вибираний кожним користувачем індивідуально. Служить для доступу (авторизації) користувача на форум.
Гість - користувач, що не має на форумі ніка і пароля. Гість може здійснювати тільки базовий доступ на форум.
Профіль - сторінка з індивідуальними даними користувача. Будь-який користувач може змінити свої дані через Панель управління.
Підпис - індивідуальний текст, вибираний кожним користувачем індивідуально. Відображатиметься під кожним повідомленням користувача і в його профілі.
Аватар - цифрове зображення, вибираний кожним користувачем індивідуально. Відображатиметься поряд з кожним повідомленням користувача і в його профілі.
__________________________________________________

I. Загальні заборони для всього форуму
Учасникам форуму заборонено:
1. Використання нецензурної лексики і лайки, образа будь-якого учасника форуму в будь-якій формі з будь-якої причини, а також розпалювання расової, національної і релігійної ненависті. Будь-який конфлікт можна улагодити раціональною розмовою - використовуйте Особисті повідомлення для особистих розмов. Якщо Ви вважаєте яке-небудь повідомлення образливим для себе, повідомите про це модератора/координатора розділу - він виправить повідомлення і попередить його автора, або пояснить Вам, чому повідомлення не є образою.
2. Дублювання повідомлень/тем в одній або різних темах/розділах.
3. Розміщення прохань/питань особистого характеру, направлених до певного учасника форуму. Для особистих розмов є Особисті повідомлення.
4. Створення повідомлень вигляду "Спасибі", "Супер" і тому подібне Для виразу подяки є кнопка + у Кармі і Особисті повідомлення.
5. Розміщення інформації рекламного характеру, а також посилань на інші форуми/сайти аналогічної тематики. Якщо Ви хочете рекламувати свій сайт - зв'яжіться з адміністрацією форуму.
6. Розміщення спеціальних посилань для отримання рефералів/очків на якому-небудь сайті.
7. Розміщення оголошень про купівлю/обмін/найм. Перед створенням таких тим зв'яжіться з модератором/координатором розділу - це може бути дозволено тільки в деяких випадках.
8. Розміщення вірусів, троянських і інших шкідливих програм. Обмінюватися посиланнями на такі програми рекомендується особисто - за допомогою Особистих повідомлень, E-mail і тому подібне.
9. Використання трансліта в повідомленнях і назвах тим (наприклад, "Privet"). Це утрудняє читання теми в цілому для всіх учасників форуму.
10. Використання дуже великого розміру шрифту і заголовних букв без достатніх підстав. Навіть якщо Вам необхідно терміново привернути до теми/повідомлення підвищену увагу, це не створить потрібного ефекту. Такі теми, як "ДОПОМОЖІТЬ!!!", "Шукаю" або "Питання", а також повідомлення типу "Невже нікому не цікаво?" або "Відповідайте хто-небудь!", будуть модеруватись або видалятись без попередження.
Також заборонено використання дуже зухвалого кольору тексту без належних підстав.
__________________________________________________

II. Правила для облікових записів учасників
1. Обліковий запис учасника, який був неактивний на форумі більш 2-х місяців, підлягає видаленню. Якщо Ви збираєтеся бути відсутнім на форумі більш 2-х місяців і бажаєте зберегти за собою нік - будь ласка, повідомите про це адміністрацію.
2. Ви можете вибрати будь-який ник, що складається з кириличних або латинських букв. Заборонено використання наступних символів:
! " § $ % & / ( ) ^ ; : = - ? ` * < > + - ~,
Заборонено використання ніків, що вдають із себе бездумні набори символів, наприклад "qwertyyyy" або "dfhdgdh". Будь-який володар ніку такого характеру може бути заблокований у будь-який час, незалежно від давності реєстрації.
3. Заборонена умисна реєстрація двох і більш облікових записів, реєстрація з метою захоплення ніку (перешкода використання ніку іншими користувачами).
4. Для зниження навантаження на форум, вставка картинок в підписі дозволена всім користувачам, але об`межуються зображеням сумарні розміри яких не перевищують 100x100 (довжина/висота) пікселів, або 15 КБ.
5. Заборонено вставляти в підпис посилання на які-небудь ресурси. Якщо Ви хочете рекламувати свій сайт - зв'яжіться з адміністарцією форуму. А для домашнього сайту є окрема опція в Настройках профілю.
__________________________________________________

III. Загальні правила створення нової теми
1. Переконаєтеся, що ваша тема відноситься до розділу/підрозділу, в якому Ви хочете її створити. Створювана тема повинна максимально відповідати тематиці розділу. Якщо Ви не упевнені, чи правильно вибрали розділ для теми, повідомите про це модератора/координатора через Особисті повідомлення - він перенесе тему туди, куди порахує потрібним.
2. У деяких розділах, крім загальних правил, діють свої, специфічні правила. Якщо вони є в розділі, прочитайте їх, щоб уникнути подальших помилок.
3. Можливо, аналогічна тема існує і вже обговорювалася на форумі. Переконаєтеся, що такої теми ще немає - використовуйте Пошук, спробуйте знайти аналогічну тему. Якщо аналогічна тема існує, створення нової заборонене - краще продовжите вже існуючу тему. Дублювання тем в одному або різних розділах також заборонено.
4. Використовуйте таку назву теми, щоб воно повністю відображало її суть. Додавання імені користувача допустиме.
5. Якщо ваша тема про яку-небудь програму, переконливо просимо утримуватися від вказівки версій програми в назві. Замість цього можна не указувати версію взагалі - це полегшить навігацію по розділах форуму.
__________________________________________________

IV. Загальні правила публікації відповідей
1. Перш за все прочитайте тему повністю - цілком можливо, що інформація, яку Ви хочете опублікувати (або яка Вам потрібна), вже існує в темі.
• Якщо в темі дуже багато повідомлень, і читати всю тему дуже довго для Вас, використовуйте функцію Пошук по темі - можливо, потрібна Вам інформація вже є в темі.
2. Також можливо, що інформація, яку Ви хочете опублікувати (або яка Вам потрібна), існує в іншій темі. Тому також рекомендується скористатися Пошуком по форуму. Врахуйте, що модератори/координатори можуть дозволити однакову інформацію в різних темах тільки в окремих випадках, залежно від обставин.
3. Подумайте, чи буде ваше повідомлення корисно кому-небудь в поточній темі. Безглузді і даремні повідомлення видалятимуться.
4. Зайве цитування заборонене - використовуйте функцію Цитата виділеного для створення цитат окремих фраз і пропозицій.
__________________________________________________

V. Правила вставки зображень
1. Для вставки зображень в повідомлення рекомендується використовувати загальнодоступні веб-сервіси.
2. Заборонено вставляти в повідомлення зображення, розміри яких перевищують 500x500 (довжина/висота) пікселів, або 150 КБ. Замість цього вставте зменшену копію зображення з посиланням на оригінал - більшість веб-сервісов створюють такі зменшені копії автоматично.
3. Заборонено вставляти в повідомлення/підпис/аватар зображення, що ображають кого-небудь на форумі.
__________________________________________________

VI. Прихований текст
1. Приховуванню підлягає перш за все така інформація, як ключі, паролі, а також посилання на креки, генератори ключів, повні версії програм. Решту інформації, наприклад посилання на загальнодоступні сайти або посилання на безкоштовні програми, прохання не приховувати.
2. Приховування здійснюється за допомогою тега HIDE. Як ним користуватися, можна дізнатися в цій темі.
3. При установці обмежень на приховану інформацію переконливе прохання дотримуватися звичайного інтервалу - 1-5 необхідних повідомлень. В залежності від обставин дозволяється використання великих обмежень в 10-20 повідомлень. У будь-якому випадку модератор/координатор завжди має право змінити цю кількість у вашому повідомленні.
4. Умисний набір повідомлень ради проглядання прихованого вмісту заборонений. Утаєння інформації не має мета змусити користувачів створювати зайві повідомлення. В тому випадку, якщо Вам терміново потрібний вміст прихованого блоку, а потрібної кількості повідомлень немає - просто звернетеся через Особисті повідомлення до автора потрібного Вам повідомлення, або до модератора/координатора розділу. Відповідь Ви отримаєте набагато швидше, ніж приховану інформацію через набір повідомлень.
5. Будь ласка, не створюйте де-небудь дискусії з приводу причин приховування інформації, його несправедливості, що здається, і тому подібне З якою метою ховається інформація, можна почитати тут. Будь-яке обговорення прихованого тексту буде порушенням правил форуму.
__________________________________________________

VII. Адміністрація
Адміністрація форуму залишає за собою право:
1. Без попередження видаляти і редагувати будь-які повідомлення, які не відповідають правилам форуму.
2. Без попередження закривати доступ на форум за порушення правил форуму.
3. Не пояснювати учасникам дискусії мотиви, по яких здійснюються ті або інші дії на форумі.

Будь-яке публічне обговорення дій адміністрації заборонене.

Форум є модеруємим. За дотриманням правил стежать адміністратори, координатори і модератори.
Повноваження модераторів розповсюджуються на розділи і підрозділи форуму, які закріплені за ними. Повноваження координаторів і адміністраторів розповсюджуються на весь форум. Адміністрація здійснює тільки поточний контроль форуму без попередньої цензури і, через це, не несе відповідальності за форму і зміст конкретних повідомлень.
• У випадку, якщо Ви не згодні з діями модератора/координатора, не влаштовуйте публічних дискусій із цього приводу. Всі питання можна вирішити через Особисті повідомлення або E-mail.
• Якщо Ви вважаєте, що тема була несправедливо закрита, зверніться через Особисті повідомлення до модератора/координатора і вкажіть причину, по якій тему потрібно відкрити.
• Якщо Ви упевнені, що модератор перевищує свої повноваження, звернетеся до координатора/адміністратора.
__________________________________________________

VIII. Відповідальність
1. Адміністрація форуму не несе ні цивільної, ні кримінальної відповідальності за інформацію, опубліковану її авторами, а також за можливий збиток від цієї інформації. Вся інформація публікується виключно для ознайомлення, моніторингу нового програмного забезпечення і вразливостей, знайдених в ньому, спрощення його використання, а також з метою забезпечення належної безпеки в мережі Інтернет, і у жодному випадку не може бути використана в протизаконних цілях.
2. Адміністрація залишає за собою право змінювати дані правила форуму за власним розсудом, без попереднього повідомлення учасників форуму.
3. Участь у форумі має на увазі повну згоду з правилами форуму, тому будь-яке порушення цих правил вважатиметься умисним.

Порушення правил форуму спричиняє за собою застосування наступних мерів:
1. Редагування повідомлень, що порушують правила.
2. Попередження учасника.
3. Бан - блокування доступу на форум.
• Термін бана встановлюється в залежності об тяжкість порушень, або їх кількості.
• Користувач, що отримав бан, з усіх питань повинен звертатися тільки до адміністрації форуму.
__________________________________________________

__________________________________________________

IX. Примітки
1. Все те, що по яких-небудь причинах не було вказано в даних правилах, залишається на розсуд адміністрації форуму.
2. Якщо у Вас є якісь пропозиції або питання за змістом правил нашого форуму, направляйте їх адміністрації форуму, або в розділ Пропозиції, нововведення, правила...
3. У разі технічних неполадок (якщо форум недоступний) заглядайте на сторінку сайту www.horayetsky.lviv.ua. Ми постараємося публікувати там інформацію про подібні проблеми.

Будь-яке використання матеріалів форуму і публікація будь-яких посилань з форуму на інших ресурсах без вказівки на джерело
Посмотреть профиль
Ознайомтеся обов'язково!  
  Список форумов Chop.in.ua -> Правила користування форумом
Вы можете начинать темы
Вы можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Часовой пояс: GMT + 2  
Страница 1 из 1  

  
  
 Начать новую тему  Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Forums ©
Created by Mihanich 2008