Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

"ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ"

Щоб зрозуміти суть цього питання, редакція вирішила надрукувати статтю, опубліковану нещодавно на закарпатському інтернет-сайті uzhgorod.net під назвою: «БЮТівці «привчають» чопського мера працювати за законом»На минулій сесії міської ради також розглянуто протест Ужгородського міськрайонного прокурора на рішення Чопської міської ради, яким призупинено розгляд заяв мешканців Чопа, стосовно виділення землі під індивідуальне будівництво.

Щоб зрозуміти суть цього питання, редакція вирішила надрукувати статтю, опубліковану нещодавно на закарпатському інтернет-сайті uzhgorod.net під назвою: «БЮТівці «привчають» чопського мера працювати за законом»

«Річ у тім, що протягом останніх чотирьох років деякі довірливі мешканці Чопа заповзято писали у міську раду заяви з надією на отримання земельної ділянки: хто для будівництва індивідуального житла, а хто для побудови об’єктів підприємницької діяльності. І таких бажаючих назбиралось не мало – осіб до чотириста, що для десятитисячного містечка, цифра немала. Але у мерії, як виявилось, «сидять» розумні люди і завжди знайдуть причину, щоб «відфудболити» бажаючих стати «земельними латифундистами».

Звичайно, надію у заявників на землю, чопська мерія все ж таки залишала, адже кожного із них, письмово інформувала, що питання буде розглянуто після закінчення мораторію, після затвердження Генплану міста, після інвентаризації землі. Це при тому, що згідно з Земельним Кодексом України, подібні питання місцева рада зобов’язана вирішувати протягом місяця.

Проте час йшов, довірливі городяни продовжували писати заяви, а вигадливі чиновники міської ради слали їм листи-відповіді з обнадійливим «після».

Але, як вияснилось, терпіння буває, і в мера і окремих депутатів, особливо наближених до персони останнього. І ось, нещодавно сесія міської ради з подачі мера, вирішила «розв’язати» цю багаторічну проблему для безземельних чопівчан у своєрідний спосіб – депутати вирішили взагалі припинивши розгляд заяв, що стосується виділення земельних ділянок. Місцевих народних обранців не смутила та обставина, що їхнє рішення суперечить закону України «Про звернення громадян», що вони грубо порушують Конституцію.

Щоб зупинити це містечкове свавілля, чопські БЮТівці звернулись до прокуратури з проханням внести протест на це унікальне і зухвале «ноу-хау» чопської влади.

Природно, що прокуратура погодилась з доводами депутатів – БЮТівців і внесла відповідний протест до Чопської міської ради. Цього разу депутатам не залишалось нічого іншого, як відмінити своє не законне рішення»,- говориться в статті.

Звичайно прикро, що міська рада приймає такі рішення, але, як сказав класик: «Маємо те, що маємо».

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008