Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

«Ці руки нічого не крали» або «що робили ці руки окрім того, що крали»?У попередніх статтях я старався описати неможливість усунення Президента від влади в зв’язку з недосконалістю законодавства.

Та давайте уявимо собі, що все – ж сформувалась спеціальна комісія, Президенту винесено обвинувачення. А в чому – це нам належить вияснити.

Отож, почнемо з початку, приходу до влади лідера діоксинових.

«Помаранчева революція» з точки зору Кримінального Кодексу знайде «пристановище» у таких статтях: 109 (дії, направлені на насильницьку зміну чи скинення конституційного порядку або на захоплення державної влади), 113 ( диверсія – здійснення з метою послаблення держави…дій, спрямованих на масове знищення людей, нанесення тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їх здоров’ю (!), 293 ( групове порушення суспільного порядку), 294 ( масові заворушення), 295 ( заклики до здійснення дій, які загрожують суспільному порядку), 351 ( захоплення державних або суспільних установ, будівель).

Варто також зазначити, що стаття 159 ККУ передбачає кримінальну відповідальність за порушення порядку фінансування виборчої кампанії кандидата, політичної партії (блоку). Давайте повернемося до фінансування. Скільки було розмов про те, хто фінансував виборчу кампанію Віктора Андрійовича. А чим вони закінчились? Правильно, нічим. Тому сьогодні ми маємо ретельно перевірити цю інформацію.

Йдемо далі. Прийшовши до влади, Віктор Андрійович активно впроваджує політику, яка по пунктах Кримінального Кодексу описана нижче.

Стаття 150 – експлуатація дітей. Так, тепер дуже важко установити й довести, що Президент був причетним до організації «живого» ланцюга з школярів. Але довести це треба!

Стаття 442. Геноцид. Нехай не дивує це твердження, але варто проаналізувати жахливі темпи скорочення населення в Україні. Чи є серед причин цього вимирання місце для діяльності Президента? Безумовно.

Стаття 351. Перешкоджання діяльності народного депутата України. Так от, варто зазначити, що постійні погрози Президента розпустити парламент мають негативний психологічний вплив на депутатів, створюють деструктивну психологічну атмосферу. У таких умовах депутати ВРУ думають не про те, як виконати делеговані народом повноваження, а як не допустити розпуску парламенту. Та це – в ідеалі. А наші «обранці» взагалі не думають, а лиш хапають за крісла і прагнуть утримати під собою якнайдовше.

Стаття 191. Привласнення, розтрата майна чи оволодіння ним шляхом зловживання службовим положенням. Розтрата оборонного комплексу та інші «гріхи», які робляться на Банковій, чудово підходять під цю статтю.

Стаття 161. Порушення прав громадян в залежності від їх…національної приналежності. Це стосується заборони російських фільмів, ініціювання закриття російських телеканалів та шкіл.

Стаття 170. Перешкоджання діяльності професійних союзів, політичних партій, громадських організацій. Як приклад маємо втручання СБУ у діяльність організації «Донецька республіка», яка згодом за сприяння цієї структури була розігнана.

Стаття 175. Невиплата пенсій, зарплат, стипендій чи інших виплат, установлених законом. Думаю, про це не доведеться багато говорити.

Стаття 137. Неналежне виконання обов’язків відносно охорони життя та здоров’я дітей. Спостерігаючи рівень медицини, часті дитячі захворювання, вбивство медиками вакциною Антона Тищенко, про актуальність статті сумніватись не доводиться. Варто перевірити причетність до цього Віктора Андрійовича…

Стаття 210. Порушення законодавства про бюджетну систему України. Варто перевірити обвинувачення Тимошенко у провалі бюджету та фальсифікації.

Стаття 268. Незаконний ввіз на територію України відходів та вторинної сировини. Хто поніс відповідальність за поставки в Україну радіоактивних відходів з США після фінансування Америкою приходу до влади Ющенка?

Стаття 222. Махінації з фінансовими ресурсами. Варто згадати кар’єру Ющенка та його «темні справи» з Міжнародним валютним фондом. Хоча…Навіщо так далеко йти? Подивімося навкруги…

Стаття 219. Доведення до банкрутства. Так до цього банкрутства доведений майже кожен житель України! До речі, цитуючи КК, все це привело до «стійкої фінансової неспроможності».

Стаття 213. Порушення порядку здійснення операцій з металоломом. Металолом вибухає на складах…Нормально!

Стаття 186. Грабіж, здійснений в особливо великих розмірах дуже добре організованою групою. Думаю, конкретизувати нічого…

Стаття 182. Порушення недоторканості особистого життя. Згадаймо збір інформації про Тимошенко та її розповсюдження в ЗМІ. Гарант обізвав її авантюристкою та зрадницею… На основі чого? Забув, напевне, в дзеркало подивитись!

Отож, я постарався розглянути політику Гаранта з точки зору Кримінального Кодексу. Що з цього вийшло – судіть самі…


Галелюк Ростислав Хай Вей
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Це варто прочитати «Ці руки нічого не крали» або «що робили ці руки окрім того," | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008