Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
28/12/2016
· Новорічні та різдвяні привітання голови Федерації футболу міста Чоп
· Чоп колядуватиме 13 січня 2017 року
27/12/2016
· Державна будівельна експертиза надала позитивний висновок для проекту з будів
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

В Ужгороді випав дощ з оранжевим пилом

Дощ, який випав в Ужгороді вночі, залишив на автомобілях та дорогах оранжеві сліди. Якщо розтерти пил на авто, він стає схожим на глину, при мийці автомобіля утворюється червона піна. Фахівці заспокоюють: забруднення не є місцевим, а принесеним з інших територій. Чи є «оранжевий пил» шкідливим, стане відомо пізніше.

Про це у коментарі Zaholovok.com.ua сказав начальник Закарпатського обласного центру з гідрометеорології Василь Манівчук. «Опади, які пройшли вночі, не є забрудненням місцевого значення. Це перенос пилових часток, піднятих на іншій території. «Оранжевий пил» не є пиловим забрудненням Ужгорода. Наразі територія розповсюдження незвичного явища – Ужгородський район. Збираємо дані з інших районів, однак вже можна стверджувати, що на півдні та сході області таких опадів не спостерігалося. Рахівський, Тячівський та Берегівський райони «оранжевий пил» не зачепив», – каже Василь Манівчук. За його словами, в Ужгороді та Ужгородському районі опади вночі пройшли незначні – до 0,7 мм. Те, що на автомобілях залишається оранжевий пил, свідчить про перенос пилового забруднення. Звідки воно – з’ясовують фахівці. «Схоже явище вже спостерігалося на Закарпатті. У 2005 році на Великоберезнянщині випав жовтий сніг. Тобі це був перенос пилу з Африки. Наразі, що стало причиною сьогоднішнього «оранжевого пилу», точно сказати не можемо. Однак, припускаю, що це можу бути перенос пилу з Африки або з Угорщини. Центр циклону зараз перебуває над сусідньою Угорщиною. Тому цілком ймовірно, що пилові частини могли перенестися до нас із угорських рівнин», – пояснив Василь Манівчук. Експерти запевняють, що оранжевий дощ в Ужгороді не є радіоактивним: прилади не зафіксували підвищення радіоактивного поля. Закарпатські екологи стверджують, що офіційних повідомлень про вибухи на підприємтвах від сусідніх країн не надходило.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"В Ужгороді випав дощ з оранжевим пилом" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008