Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧЕРГОВА ОРГАНІЗОВАНА КРИЗА - “АПТЕЧНА”- ПРОВАЛИЛАСЯ ?

Світова фінансова криза, політична нестабільність сприятливе середовище для ділків спекулятивного складу. Скориставшись тим, що в Україні усі гілки влади, як завжди зайняті виясненням відносин, бізнесмени-фармацевти в середині жовтня організували чергову «лихо-манку цін» на лікарські препарати. У наслідок їх немотивованих дій, ціни на окремі медпрепарати підскочили до 30-40 і більше відсотків.

Звичайно, що ми уже звикли до різного роду криз, організованих за чиєюсь злою волею , які у більшості випадків не мали жодних об’єктивних підстав бути. Але цього разу зловмисники хотіли нанести удар по найбільш незахищеній частині населення України, які, власне, і є основними споживачами лікарських препаратів – пенсіонерів, інвалідів та інших мало захищених верств населення. Безперечно, що ця афера могла бути найболючішою за соціальними наслідками. Певна річ, що різке зростання цін на ліки не оминуло і чопські ап- теки, вартість у яких збільшилась в середньомуна 10-30 відсотків. І що цікаво в цій ситуації: місцеві органи влади, виконавча вертикаль вла-ди по лінії РДА-ОДА чомусь не помічали без-підставного зростання цін на медпрепарати.

Скерувати ситуацію в контрольоване русло, вдалось після втручання Кабінету Міністрів України, який обмежив надмірні апетити бізнесменів-фармацевтів у прагненні отримання надприбутків. Зокрема рішенням Уряду встановлено граничні надбавки для оптової торгівлі -10% і роздрібної торгівлі - 25 %. Але і після цього ціни в аптеках Чопа не повернулись в повному обсязі до попереднього рівня. Ну, ніяк бізнесмени від медицини не хочуть позбавлятись отримання надприбутків за рахунок простих людей. Щоб стимулювати їх працювати в новому ціновому коридорі та розібратись в причинах підвищення цін на лікарські препарати, Юля Тимошенко нещодавно дала доручення Антимонопольному комітету провести відповідні перевірки. Отже, нечесним ділкам своєчасно дано по хапливим руках.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЧЕРГОВА ОРГАНІЗОВАНА КРИЗА - “АПТЕЧНА”- ПРОВАЛИЛАСЯ ? " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008