Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Закарпатський "Єврокар" теж повідомив про подорожчання авто через утилізаційний збір


Виробники стверджують, що можуть не встигнути до 1 вересня виконати вимоги закону, і в цьому випадку утилізаційний збір пошириться й на них.


Виробники стверджують, що можуть не встигнути до 1 вересня виконати вимоги закону, і в цьому випадку утилізаційний збір пошириться й на них, пише Українська правда. "Ми не встигаємо до 1 вересня виконати вимоги закону. На створення виробничої програми і її реалізації буде потрібно більше часу, і до 1 вересня ми не встигаємо",- заявила керівник відділу зі зв'язків із громадськістю компанії "Єврокар" (виробляє Skoda) Олена Гавінська.
У ЗАЗ поки теж немає такої програми, зазначив віце-президент з виробництва корпорації "Укравто" Олег Папашев. "Ми докладаємо зараз усіх зусиль щоб створити мережу центрів з утилізації автомобілів — майданчики для пунктів у нас уже є. Якщо мережу не вдасться створити до 1 вересня, нам доведеться платити збір",- зазначив він.
У "Богдані" і АІС це питання не прокоментували. Саме вітчизняні автовиробники наполягали на введенні з 1 вересня утилізаційного збору, який платиться при імпорті автомобілів у країну. Виробники звільняються від його сплати за умови узгодження з урядом програми створення або модернізації виробничих потужностей і нових робочих місць.
При цьому автозаводи повинні створити власні мережі пунктів з прийому (у кожному місті з населенням від 50 тис. осіб) і розбиранню (у кожній області) автомобілів, що підлягають утилізації.
"Єврокар" уже повідомив дилерів про підвищення цін на весь модельний ряд: з вересня машини подорожчають на 7,3 тис., що еквівалентно утилізаційному збору. Укравто розраховує встигнути виконати вимоги закону й поки ціни не підвищувала. АІС ухвалить рішення щодо цього тільки у вересні, зазначив директор з маркетингу компанії Сергій Боровик. В "Богдані" це питання поки не коментують.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Закарпатський "Єврокар" теж повідомив про подорожчання авто через утилізаційний " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008