Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Львівська залізниця почала розсилання «листів щастя»


Місто Чоп здавна вважалося «містом залізничників». Напевно саме тому, Львівська залізниця, вже декілька років проводить акції по скороченню співпраці з місцевою громадою.


Люди лише нещодавно звикли до жорстких обмежень, введених на стадіоні «Локомотив», що належить залізниці, аж раптом нова дивина: «листи щастя» від відокремленого підрозділу ДТГО «Львівська залізниці» БУ № 5.
Суть послань, а точніше судових позовів, зводиться до наступного: оскільки котельні міста, що також належать залізниці, які героїчно зігрівали житловий фонд (а заразом й навколишне середовище) протягом 2007 – 2010 років, мешканці багатоквартирних будинків повинні сплатити за «надані послуги з теплопостачання» в середньому від 2 до 4 тисяч гривень заборгованості.
Не забули трудівники чугунної колії порахувати й інфляційні втрати та три відсотки річних.
При цьому «герої градуса» сором’язливо забувають вказати в позовах про справжню температуру в начебто опалюваних квартирах в зимовий період. Говорити про це зайвий раз не варто, городяни добре пам’ятають безнадійно промерзлі батареї.
Біда наших людей в тотальному правовому нігілізмі, заклопотаності буденними справами, небажанні боротися. Через бідність та затурканість мешканців Чопа, більшість позовів Львівської залізниці судом задоволено.
Проте ті, хто вирішив піти на принцип, не пошкодував коштів на юридичну допомогу та часу на судові баталії, успішно відбиваються від безсовісних потуг залізничників нагріти карман на простих чопівчанах.
З огляду на викладене, радимо, при виникненні подібної ситуації не зволікати та не опускати руки, а боротися з нахабами за свої кровні гроші. Ефективним та абсолютно необхідним у цьому випадку буде збір будь-яких документів, що можуть підтвердити не надання послуг з теплопостачання (акти, скарги тощо) та звернення до юриста за фаховою допомогою і особиста участь в судових засіданнях.
Борітесь і поборете панове !!!

Інтернет–група «Типичный Чоп»

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008