Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

На Закарпатті відбувся форум депутатів місцевих рад від Об’єднаної опозиції


У Сваляві 11 жовтня 2013 року понад 100 депутатів місцевих рад Закарпатської області від політичних сил, що входять до Об’єднаної опозиції взяли участь у форумі, на якому обговорили питання щодо євроінтеграції України та блокування коштів місцевих бюджетів держказначейством України.


Відкрив форум голова Закарпатської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Олександр Кеменяш. Перед депутатами виступили колишній голова Закарпатської організації партії «Фронт змін», депутат обласної ради Мирослав Білецький та запрошені гості форуму: голова Івано-Франківської обласної організації партії ВО «Батьківщина», член Президії політради ВО «Батьківщина», народний депутат України Дмитро Шлемко та народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.
В результаті обговорення опозиціонери сформували два проекти звернень, які озвучив голова фракції «Батьківщина» в Закарпатській обласній раді Антон Ліврінц.
У першому зверненні, яке адресоване Президенту України, депутати вимагають від гаранта Конституції «виконати всі вимоги необхідні для підписання Угоди про асоційоване членство України в Європейській спільноті». Безперечно однією з найважливіших вимог є негайне звільнення Юлії Тимошенко.
Друге звернення адресоване до Головного управління державного казначейства України в Закарпатській області. В тексті депутати висловлюють свою стурбованість щодо блокування казначейством платежів та неможливістю виконувати зобов’язання з фінансування видатків місцевих бюджетів.
«Такі дії ставлять під загрозу утримання установ бюджетної сфери, житлово-комунального господарства, соціальної інфраструктури, виконання робіт із ремонту шкіл, дошкільних навчальних закладів, доріг і т. д. Вважаємо такий стан справ неприпустимим. Вимагаємо розблокувати рахунки та переказати кошти. Невчасний переказ платежів може спровокувати соціальні вибухи, адже деякі підрядники не в змозі виплатити заробітну плату своїм працівникам через блокування коштів та несвоєчасні розрахунки з ними за виконані роботи. Ми змушені надіслати це звернення, адже в державі працює репресивна машина і підрядники бояться самі відстоювати свої інтереси. Адже після їхніх публічних звернень та заяв на них починають тиск фіскальні органи та прокуратура. Тому, ми депутати від опозиційних партій, хочемо привернути вашу увагу до даної проблеми».
Обидва звернення були підтримані всіма присутніми депутатами.

Прес-служба Закарпатської обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008