Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Завершилося І коло обласного чемпіонату з футболу серед команд ДЮСШ


Як раніше писав «МЧ» юні вихованці Чопської ДЮСШ протягом вересня - жовтня брали участь у чемпіонаті Закарпатської області серед команд ДЮСШ.


У чемпіонаті брали участь дві команди футболістів ДЮСШ: старша та молодша вікова група. На жаль результати І кола чемпіонату області не є успішними. Серед 4 команд старшої групи наші юнаки на останній позиції із набраними 0 очками. Дещо кращі результати в молодших вихованців чопського футболу: з 6 футбольних команд вони посідають 4 місце з 7 набраними очками.
Таблиця результатів І кола обласного чемпіонату з футболу серед команд ДЮСШ

Серед можливих причин такого негативного результату є відсутність нормальної тренувальної бази для футболістів. Всі свої тренування вихованці Чопської ДЮСШ проводять на маленьких футбольних площадках шкіл міста, а це своя специфіка, тактика та інші можливості гри. Для повноцінних тренувань необхідно велике футбольне поле, тому фактор гри дітей на великому полі зумовлює такі результати.
Стадіон « Локомотив », окремий структурний підрозділ Львівської залізниці, який знаходиться на території міста, надає свої футбольні поля для тренування та проведення та домашніх ігор лише на платній основі. Таких коштів у Чопської ДЮСШ немає, тому вихованці-футболісти не в змозі тренуватися на стадіоні.
Лише завдячуючи ініціативним громадянам нашого міста Сулимі В.В., Самардаку В.В. та Палко В.Є. які здійснили оплату за проведення домашніх футбольних ігор , юні футболісти Чопської ДЮСШ провели свої домашні ігри на стадіоні «Локомотив».
Будемо надіятися що у ІІ колі чемпіонату з футболу наші вихованці матимуть кращі умови на тренування та покращать своє турнірне становище .

Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008