Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопська міська рада закликала президента проявити державну мудрість і поставити свій підпис у Вільнюсі

Сьогодні, 27 листопада, відбулася позачергова сесія Чопської міської ради VI скликання.
На порядку денному засідання стояло одне питання: "Про звернення депутатів Чопської міської ради до Президента України Віктора Януковича". Звернутися до Глави держави чопських депутатів змусив можливий зрив підписання Асоціації України з Європейським Союзом.

За звернення проголосували 22 депутати із 23 присутніх в залі – представники різних політичних сил. Один депутат утримався.


Звернення

Президенту України Януковичу В.Ф.

Чопська міська рада своїм рішенням підтримала проголошений Вами курс України на євроінтеграцію. Багатонаціональна громада міста абсолютно впевнена в правильності та позитивній перспективі розвитку України саме в такому напрямку. Проживаючи на кордоні України з Європейським Союзом ми маємо нагоду щоденно порівнювати умови життя, ведення бізнесу, захисту прав та інтересів людей в Україні та сусідніх державах – членах ЄС.
Ми вирімо, що доля України, майбутнє її народу, доля майбутніх поколінь спільна з долею європейської спільноти. Ми віримо, що як державний високопосадовець, Ви, пане Президенте, прислухаєтеся до голосу народу і зробите той крок, який чекають від Вас.
Чопська міська рада звертається до Президента України Віктора Януковича проявити державну мудрість, взяти на себе велику громадську відповідальність за майбутнє України і поставити 29 листопада у Вільнюсі підпис, який засвідчить європейські прагнення українського народу.
Звертаємо Вашу увагу на те, що навіть у такій ситуації, Президент Ради Європейського Союзу Герман Ван Рей і Президент Єврокомісії Жозеф Мануел Баррозу заявили про їхню чітку позицію: "Пропозиція про підписання безпрецедентної угоди – все ще на столі!». Ми переконані, що підтримуючи Асоціацію і зону вільної торгівлі – найамбітнішу угоду, яку ЄС коли-небудь пропонував, Україна отримає найкращу підтримку економічної ситуації і курсу реформ

З огляду на це, рішуче вимагаємо від Вас, пане Президенте, підписати на Вільнюському Саміті угоду про Асоціацію України з Європейським Союзом.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008