Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Заява фракції Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській обласній раді


Закарпатські бютівці звинуватили "широку коаліцію" облради в розгулі русинів, а також вважають заяву «Нашої України» з осудженням конгресу русинів нещирою та вимушеною

25 жовтня ц.р. у м. Мукачеві в ході так званого „Європейського конгресу підкарпатських русинів” його делегатами було прийнято „Акт провозглашения воссозданія русинськой государственности”, проголошено створення республіки „Підкарпатська Русь у статусі од 22.11.1938 р.”, а також обрано „государственную исполнительную власть”. В зв’язку з цим депутати фракції Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській обласній раді заявляють наступне:


1. Дії організаторів та учасників конгресу, що призвели до прийняття вказаних рішень стали можливими через недалекоглядну, „містечкову” політику „широкої коаліції” в Закарпатській обласній раді, яка з ініціативи депутатів фракції „Наша Україна” та відповідної вказівки депутатам її голови п. Балоги І.І. (колишній голова обласної організації партії „Наша Україна”, а тепер очільник „ЄЦ”), а також керівництва обласної ради 7 березня 2007 р. прийняла відповідне рішення, яким ухвалено визнати національність „русин” на території області.

2. Дії „провокаторів” були б неможливими, якщо б вони вже протягом довгого часу не відчували політичної підтримки та прихильності зі сторони певних політичних сил, які на словах заявляють про „унікальність, соборність, незалежність та територіальну цілісність України”, а насправді підтримують на теренах краю сепаратизм. Адже голосування „широкої коаліції” і в першу чергу депутатів фракцій „Наша Україна”, не отримали в свій час адекватної оцінки політичної сили, яку вони представляють. Тому вважаємо, що заява „Нашої України” з осудженням вказаного конгресу русинів виглядає нещирою та вимушеною.

3. Дії керівників громадських організацій русинів з розпалювання антиукраїнських, сепаратистських настроїв не отримували своєчасної і адекватної оцінки правоохоронних органів, Служби Безпеки України, які неповинні допускати спроб впровадження планів з дестабілізації ситуації в країні, її розколу.

В ситуації, що склалася, закликаємо колег-депутатів з усіх фракцій обласної ради, і в першу чергу з фракції „Наша Україна”, особисто голову фракції п. Балогу І.І., керівництво обласної ради та облдержадміністрації дати об’єктивну оцінку рішенням конгресу, засудити сепаратистські дії організаторів та ідеологів форуму і в майбутньому не допускати прийняття обласною радою рішень, які б призводили до антидержавних, сепаратистських дій.

Впевнені, що багатонаціональне Закарпаття з його щирим, толерантним, працьовитим і мудрим народом ніколи не підтримає сепаратистських настроїв політиками та провокаторами якого б масштабу вони не підігрівались, не допустить антиукраїнських провокацій, хто б їх до цього не спонукав!
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Заява фракції Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській обласній раді" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008