Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чому тарифи на «технічну латорицьку» воду в Чопі є завищеними та хто повинен за це відповідати ?
(ФОТОДОКУМЕНТИ ТА ВІДЕО)

Як уже раніше писав «МЧ» тарифи на централізоване водопостачання в місті є значно завищеними. Про це редакцію сповістили небайдужі мешканці міста, які подали відповідні заяви в Закарпатське відділення Антимонопольного комітету. Розглянувши їхні заяви було надало відповідь, що тарифи на воду дійсно є завищеними і за це буде оштрафовано МКП ЖКГ «Тиса».


А те, що мешканці міста незаконно оплачували за послуги неіснуючої насосно-фільтрувальної станції ( фотокопія документа нижче), які були включені у тариф води протягом 6 останніх років, починаючи з жовтня 2007 року, нікого з міських можновладців не цікавило.
Якщо подивитись на розрахунки ( фотокопія документа нижче ) то протягом цього часу із кишень простих мешканців міста МКП ЖКГ «Тиса» незаконно отримало кошти в сумі близько 600 тис. грн.
Як може працювати насосно-фільтрувальна станція якої немає на балансі у комунальній власності міста та як можуть там працювати ще й «мертві душі »?
Напевне так і продовжувалося б і дальше, якщо б не принципова та справедлива позиція мешканців міста та звернення до Антимонопольного комітету України. Як бачимо відповідь не забарилася.
Даним рішенням МКП ЖКГ «Тиса» зобов'язано у двомісячний строк, тобто до 02 грудня 2013 року, привести тариф на послугу з централізованого водопостачання для населення у відповідність до вимог чинного законодавства України.
Крім того, територіальним відділенням було надано рекомендації виконавчому комітету Чопської міської ради від 14.10.2013 № 04-19-3140/рк/к щодо приведення тарифу на послугу з централізованого водопостачання для населення у відповідність до вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.05.2011 № 869 та чинного законодавства України.
Однак, Чопська міська рада листом від 20.11.2013 № 1657/03-21 повідомила, що МКП ЖКГ «Тиса» проведено розрахунок нового тарифу на послугу з централізованого водопостачання для населення, який направлено Державній інспекції України з контролю за цінами для отримання висновку щодо розрахунку економічно обгрунтованих планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг.
Після одержання позитивного висновку буде затверджено новий тариф на послугу з централізованого водопостачання.
З джерел наближених до міської ради стало відомо, що тариф на централізоване водопостачання не знизять, а навпаки підвищать, причому вартість одного кубічного метра «технічної латорицької », а не якісної питної води значно зросте.
Звідки ж київській інспекції знати чи працює в Чопі насосно-фільтрувальна станція чи ні, та чи знову в ці тарифи не внесені «мертві душі». Скільки часу Державна інспекція України з контролю погоджуватиме тарифи на воду також невідомо: можливо це буде через місяць, а може через два, а можливо і через півроку або рік.
Тож тепер шановні мешканці міста чекайте на нові тарифи централізованого водопостачання та продовжуйте платити за «мертві душі» неіснуючої насосно-фільтрувальної станції.
Завершуючи статтю редакцію «МЧ» цікавить так хто з чопських урядників повинен відповідати за вкрадені від мешканців міста кошти у вигляді завищених тарифів на централізоване водопостачання ?
Коли нарешті міські чиновники почнуть працювати на громаду міста та дійсно зроблять так щоб мешканці міста мали якісну питну воду?
Чому держані органи влади в компетенцію яких входить здійснення контролю за роботою органів місцевого самоврядування не бачать фактів правопорушень.Відповідь про відсутність насосно-фільтрувальної станції

Розрахунок тарифів на централізоване водопостачанняРішення про прийняття тарифів на централізоване водопостачанняВідповідь з Антимонопольного комітету


Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008