Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопські рибалки знову можуть рибалити на річці Тисі (ФОТО)

Як раніше писав «Мій Чоп», 13 лютого у приміщенні Чопського міського Будинку культури відбулася звітно-виборча конференція Громадської організації «Чопські рибалки». На порядку денному конференції міської організації було розглянуто декілька питань. Участь у конференції взяли 78 членів міської організації «Чопські рибалки», представники Головного управління Закарпатдержрибоохорони та серед запрошених були також представники Чопського прикордонного загону.

Звітуючи перед присутніми про роботу Громадської організації, її голова Самардак В.В. наголосив, що у 2013 році, завдячуючи спільним зусиллям Громадської організації та депутата Верховної Ради України Томенко М.В., вдалося відновити риболовлю на річці Тиса. Так у 2013 році таку можливість мали близько сотні міських рибалок, які зареєструвалися та виявили бажання займатися улюбленою справою.
Завдячуючи тісній співпраці між Громадською організацією та Чопським прикордонним загоном, міські рибалки цього року також матимуть можливість відпочити та порибалити на річці Тиса. На момент проведення конференції уже 90 рибалок здійснили відповідну реєстрацію. Згоду щодо риболовства на Тисі також було надано представниками Головного управління Закарпатдержрибоохорони. Враховуючи, що частина рибалок, можливо, ще не встигла здійснити реєстрацію, тому на конференції було прийнято рішення про продовження терміну реєстрації до 01 березня 2014 року.
Тож шановні рибалки та мешканці міста, які бажають ловити рибу на річці Тиса, для реєстрації ви можете звертатися у Громадську організацію «Чопські рибалки» (магазин «Пролісок», вул. Квітова, 27). Усну консультацію щодо процедури реєстрації можна також отримати в голови Громадської організації «Чопські рибалки» Самардака В.В.
Запрошені представники Головного управління Закарпатдержрибоохорони звернули увагу на проблеми, пов’язані із риболовлею, та вперше сім міських рибалок стали громадськими інспекторами з рибохорони й отримали відповідні посвідчення.
Також на конференції було прийнято рішення щодо принципової та рішучої боротьби із браконьєрством та проведенням протягом року ряду біотехнічних заходів на водоймищах, які знаходяться на прилеглій до міста території(очищення ставків та їхнє зариблення мальком).

Тож, шановні рибалки, вітаємо Вас із початком риболовлі на Тисі у 2014 році.Нехай Вам завжди ловиться риба велика та мала.Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008