Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Хто знищує дерева у Чопі ? (ФОТОДОКУМЕНТИ)

Дерева приносять велику користь не тільки планеті Земля, але і всім її мешканцям, в тому числі і людині. Так було завжди. Не було винятком і наше чудове місто Чоп.
Вічно зелене місто буяло у цвітінні міських каштанів, лип, сакур, акацій та інших дерев, які давали чисте повітря та захист від літньої спеки. Але протягом останніх років хтось безпощадно знищує дерева та насадження в місті.


Кому вони мішають ?
Хто знищує дерева в місті ?
Хто надає дозволи на вирубування дерев ?
У редакцію газети «Мій Чоп» надійшли листи про незаконне вирубування зелених насаджень на території нашого міста. За висновками Державної екологічної інспекції в Закарпатській області у нашому місті виявлено незаконне вирубування понад 100 зелених насаджень, де розмір заданої шкоди складає більше 150 тис.грн.

Чому міська влада не контролює незаконне вирубування дерев і зелених насаджень в місті?
Хто здійснював вирубування дерев?
Хто повинен відповідати за незаконне вирубування?

Редакція «Мій Чоп» звернулася до спеціалістів, які надали інформацію про процедуру вирубки аварійних дерев чи насаджень на території міст, які повідомили, що відповідно до вимог чинного законодавства кожне дерево розміщене на території міста повинно мати свій паспорт.
Один раз на п’ять років здійснюється повна інвентаризація дерев, кущів та зелених насаджень, в результаті якої визначається їхній якісний склад. Для вирубування насаджень або аварійних дерев пишеться заява у міську раду, де вказується місцезнаходження аварійного дерева. На основі заяви створюється спеціальна комісія в склад якої повинні бути включені екологи та представники комульних служб міста. Комісія за результатами розгляду приймає рішення – різати чи ні. Висновок комісії передається в міську раду, де готується проект рішення виконавчого комітету і згідно закону «Про доступ до публічної інформації» проект рішення вивішується на оприлюднення на сайті міської ради. Не раніше ніж через 20 днів проект розглядається на засіданні виконавчого комітету і тільки після прийняття позитивного рішення можна зрізати аварійне дерево або насадження.

Тож шановні читачі проаналізуймо ситуацію із вирубкою понад 100 дерев у нашому місті.

Навряд чи протягом двох останніх каденцій діяльності міської влади здійснювалася інвентаризація дерев чи насаджень.
Навряд чи існують паспорти дерев або насаджень.
Навряд чи були акти обстеження для вирубування дерев чи зелених насаджень.
Навряд чи були рішення виконавчого комітету щодо вирубування дерев чи зелених насаджень.

Всю процедуру в міській владі скоротили до мінімуму.
Заступник міського голови Буркуш А.А. одноосібно приймає рішення про видачу довідок мешканцям міста, просячи не відомо кого від імені Чопської міської ради надати дозволи на вирубування дерев.
Чому такі рішення приймаються одноосібно?
Як бачимо міські чиновники вважають, що на території міста діють свої закони і не обов’язково дотримуватися вимог чинного законодавства.

У цей же час в штаті виконавчого комітету працює цілий відділ архітектури та містобудування, управління комунального господарства, які повинні займатися такими питаннями і їхні працівники за 8 останніх років своєї діяльності напевно отримали не малу заробітну плату.
Якщо полистати архівні документи 1996-2005 років можна побачити, що навіть не маючи в своєму штаті в цей період часу вищеперерахованих відділів та управлінь в місті вирубка тополь по вул. Миру (навпроти стадіону «Локомотив») і на території Чопської ЗОШ №2 відбувалася в межах діючих законів.
Як завжди виникає більше запитань ніж можна отримати правильних відповідей.
Чому міські чиновники не дотримуються вимог українського законодавства ?

Отож, шановні мешканці міста будемо надіятися, що відповідно до виявлених фактів компетентні органи приймуть справедливі рішення і явище незаконного вирубування дерев у місті більше не буде.

РS. Як стало відомо «Мій Чоп» за даними висновками щодо незаконного вирубування зелених насаджень у нашому місті Державна екологічна інспекція направила матеріали в Закарпатську міжрайонну прокуратуру з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері та в Ужгородську міжрайонну прокуратуру для відкриття кримінальної справи та внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових рослідувань.

ФОТОДОКУМЕНТИ

Фотокопія листа Державної екологічної інспекції в Закарпатській області


Фотокопія другого листа Державної екологічної інспекції в Закарпатській областіДозвіл на вирубування дерев


Повідомлення в Ужгородську міжрайонну прокуратуру

Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008