Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопські рибалки здійснили зариблення навколишніх приміських водойм мальком

Нажаль, давно минули ті часи, коли матінка-природа могла самотужки відновлювати запаси риби, і тепер у всій Україні ловецькі товариства та громаські організації допомагають їй у цьому. Нині, наприклад, у тих, хто любить відвести душу з вудкою у руках, — гаряча пора зариблення водоймищ мальком.

Як раніше уже писав «Мій Чоп» у місті з минулого року почала активно працювати громадська організація «Чопські рибалки». Саме завдячуючи цій організації вдалося відновити рибальство на річці Тиса та відбулося зариблення навколишніх приміських водоймищ.
У суботу 29 березня за благодійні кошти громадської організації та кошти небайдужих ініціативних мешканців міста чопські рибалки здійснили зариблення мальком навколишніх водоймищ Чопа.
Мальок білого амура, товстолобика та карпа в розмірі 10-30 см. загальною вагою понад 190 кг було випущено у приміські водойми «Кубік», «Коровник» та «Апендецит». На жаль, частина малька (близько 10 кг.) не витримала транспортування та загинула. Таке явище є природнім, але радує те, що велика кількість риби залишилася живою, а це дасть можливість великій кількості мешканцям міста відпочивати за своєю улюбленою справою.
Чопська громадська організація «Чопські рибалки» просить рибалок, які будуть рибалити на даних водоймищах випускати маленький мальок, адже ми повинні берегти рибні запаси.
Якщо кожен із рибалок буде дотримуватись встановлених правил і навчить цьому своїх дітей та близьких, то зникне і проблема браконьєрства.

Для облаштування місць для риболовлі та приведення в порядок навколишньої території біля водоймищ Чопська громадська організація «Чопські рибалки» запрошує всіх рибалок на небайдужих мешканців міста прийти 12 квітня на водоймище «Кубік»для участі в екологічному суботнику.
Початок акції о 9.00 год.

То ж не будемо байдуми і зробимо місця для нашого відпочинку комфортними.

Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008