Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКИЙ ФУТБОЛ “ПІДНІМЕТЬСЯ” З КОЛІН ?

В поточному році, уже виділено 80 тисяч гривен на потреби клубу, але команда так і не стала грати краще. Більше того, останнім часом команду покинули дев’ять гравців із числа мешканців Чопа, що суттєво погіршило ігровий потенціал команди.
На завершення своєї роботи, сесія міської ради, на депутатський запит І.Левкулича заслухала звіт керівництва громадського фізкультурного товариства «Локомотив».

Із виступу керівника «Локомотива» Буркуш А.А. стало зрозуміло, що футбольна команда м. Чоп сьогодні переживає не кращі часи. Незважаючи на те, що із міського бюджету в 2007 році на утримання команди виділено 65 тисяч гривень, команда зайняла тільки третє місце на першості Ужгородського району по футболу.

В поточному році, уже виділено 80 тисяч гривен на потреби клубу, але команда так і не стала грати краще. Більше того, останнім часом команду покинули дев’ять гравців із числа мешканців Чопа, що суттєво погіршило ігровий потенціал команди.

Обговорення звіту проходило бурно та емоційно, але керівництво «Локомотива» так і не навело переконливих аргументів щодо його здатності належним налагодити гру чопської футбольної команди.

Звичайно, що подібна невпевненість керівників «Локомотива» не всиляє оптимізму в успішній перспективі розвитку чопського футболу. Певна річ, що знову постає питання про ефективність витрачання бюджетних коштів. У свою чергу редакція газети бажає нашим футболістам перемог. І не тільки футбольних !

А. ЛЮБКА


Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008