Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Ужгородська міжрайонна прокуратура розгляне факти незаконної перевірки ТОВ «Пролісок» ( ФОТО)

Останнім часом чопську міську владу почало лихоманити. Відкриття шести кримінальних проваджень проти міських посадовців свідчить про те, що не все таки гаразд із законом у наших можновладців.

«Революція гідності», яку так ряно підтримувало керівництво міської влади показала, що суспільство потребує кардинальних змін. Загальнодержавні зміни докотилися і до нашого містечка, але слід відмітити, що в нашому місті вони відбуваються з великою потугою. Міська влада як і раніше потурає та грубо порушує чинне законодавство.
Як раніше писав «Мій Чоп» у статі " Замість виконання своїх обов’язків міські чиновники здійснюють незаконні перевірки " у травні 2014 року грубо порушуючи чинне законодавство керівництво міської влади провело незаконну перевірку ТОВ «Пролісок». Методи які були використані міськими можновладцями нагадують методи перевірки діяльності підприємства іншого чопського приватного підприємця у недалекому 2012 році.
Чому вибрано було саме для перевірки це підприємство?
А відповідь тут майже виявляється однозначною. Власник підприємства, ініціативний приватний підприємець протягом останніх декілька років веде активну громадську діяльність у нашому місті.
Постійна допомага людям похилого віку: ветеранам війни та праці, відновлення водопостачання на міському кладовищі, будівництво спортивної баскетбольної та волейбольної площадки, проведення спортивних змагань та відновлення чопського футболу, ремонт вуличного покриття, заміна ламп вуличного освітлення, роботи із благоустрою в місті та багато інших благодійних ініціатив було зроблено цим міським меценатом. Така активність стала не до вподоби міській владі, яка різними способами старається створити цьому активному підприємцю перепони.
Для забезпечення своїх законних прав ТОВ «Пролісок» було направлено заяву в Закарпатську обласну прокуратуру. Отже, факти незаконної перевірки ТОВ «Пролісок» будуть розглянуті протягом цього місяця в Ужгородській міжрайонній прокуратурі та надані правові оцінки діяльності посадовців міської влади щодо вище викладених фактів.
Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008