Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЇЇ “ВЕЛИЧНІСТЬ”, ЧОПСЬКА БЕЗГОСПОДАРНІСТЬ!

12 серпня будівельна галузь України святкує своє професійне свято. Звичайно, це одна із найбільш потрібних професій в нашій країні. Звісна річ, що багато добрих слів у цей день, мабуть, скажуть і чопівчани, які завжди з вдячністю згадують тих будівельників, котрі своєю працею змінили Чоп до невпізнанності. Напевне в пам’яті кожного мешканця Чопа залишилась згадка про “велике” будівництво в нашому місті у 2001-2003 роках, проведене завдяки колишньому міністру транспорту України Г.Кирпі.

Але прикладом пануючої безгосподарності в Чопі, можна з впевненістю назвати будівлю колишнього кулінарного комплексу вокзалу станції Чоп, розташованого по вулиці Станційна.Ця будівля в такому вигляді, як бачать її щоденно чопівчани, «прикрашає» центр міста уже понад двадцять років. І знову до цього ніхто не має справи. Міська влада показує пальцем на залізничників, як власників будівель, ті кивають головою на керівництво Львівської залізниці, а останні, напевно, і знати не знають, що в прикордонному Чопі в центрі красується така споруда. Ну і це ще не все.
Поряд, на вулиці Головна, 12, також є будівля, яка у минулі часи стала «притулком» не одному чопівчанину. Мова йде про колишній гуртожиток станції Чоп, який уже більше десяти років не тільки не приносить користі за призначенням, а навпаки — спотворює місто Чоп вибитими шибками на вікнах і забитими дошками дверима. І тут знову немає відповідального, у всякому випадку він не хоче зголошуватись.Звідси стає зрозуміло, що місцева влада уже більше 10 років не хоче втрутчатись в цю ситуацію та змінити це становище. Владний трикутник: міська рада – керівники підприємств залізничного транспорту (власники будівель) - Львівська залізниця, ніяк не можуть прийти до спільного знаменника і вирішити нарешті долю цих стареньких довгобудів.
А кому це потрібно в першу чергу?
Керівництву Львівської залізниці, яке знаходиться за триста двадцять кілометрів від Чопа? Напевне, що ні!
Чи може це потрібно чопській владі, яка знаходиться за триста метрів від цих споруд?
Однозначно, що це мало би бути потрібно, насамперед, міській владі, але виявляється, що не потрібно!
Ось в цьому і криється вся проблема! Адже наведенням ладу, принаймні з цими довгобудами, можна не тільки “прибрати” місто, але й частково вирішити проблему забезпечення житлом в Чопі, якого роками чекають наші городяни.
Непотрібно також забувати, що наша держава невдовзі стане асоційованим учасником ЄС і для багатьох європейців перше знайомство з нашою країною розпочнеться саме з Чопа. І не хотілося би, щоб ці споруди створювали перше враження про нашу державу.
Проблема існуючих довгобудів в Чопі, як ніколи потребує негайного вирішення. У іншому разі, ці об'єкти з часом, не будуть представляти жодної цінності, окрім землі на якій побудовані. А можливо саме цього дехто і чекає, щоб через придбання за безцінь споруд, отримати право на землю в центрі Чопа майже так як придбали в цьому році будівлю Будинку побуту за безцінь.

Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008