Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Підконтрольна ЄЦу чопська влада, нехтуючи законами України, старається виключити зі складу виконавчого комітету опозиційного міського активіста, представника ВО «Батьківщина»

Останнім часом керівництво чопської міської влади старається будь-якими способами втриматися на плаву у місті. Відкриті кримінальні впровадження та судові перипетії супроводжують діяльність міських чиновників уже майже рік. Активна діяльність міських громадських організацій та окремих мешканців зумовлює міських можновладців почати дотримуватися вимог чинного законодавства про публічність інформації. Під тиском громадкості, Ужгородської міжрайонної та Закарпатської обласної прокуратур вдалося отримати оприлюднення декларацій керівництва міської влади, розміщення на офіційному порталі міської ради розпоряджень міського голови, проектів рішень та інших публічних інформацій.

Але аналізуючи інформацію розміщену на ітернет - порталі міської ради можна побачити, що міські чиновники почали виконувати закон лише з травня - червня 2014 року, і то не завжди. А до цього часу для міських можновладців закони були «не писані».
Активність окремих містян стала не до вподоби керівництву міської влади, тому вона довго не вагаючись вирішило внести зміни до складу виконавчого комітету Чопської міської ради, виключивши з цього владного органу опозиційного до міської влади активіста, представника ВО «Батьківщина» Самардака В.В.
Проект рішення Чопської міської ради можна переглянути за цим лінком на сайті Чопської міської ради

Валерій Володимирович є одним із найактивніших та найпублічніших членів виконавчого комітету, постійно і відкрито вказує на незаконність дій в тих чи інших випадках. Постійна допомога людям похилого віку: ветеранам війни та праці, відновлення водопостачання на міському кладовищі, будівництво спортивної баскетбольної та волейбольної площадки, проведення спортивних змагань та участь в відновленні чопського футболу, ремонт вуличного покриття, заміна ламп вуличного освітлення, роботи із благоустрою в місті та багато інших благодійних ініціатив було зроблено за власні кошти цим активним міським меценатом.
Публічні запити щодо підвищених тарифів на водопостачання, незадовільного вуличного покриття та відсутність вуличного освітлення в окремих частинах нашого міста, ініціювання створення Громадської ради, яку міська влада боїться створити, утаємниченість проведення приватизації комунального майна, намагання встановити системи оnline транслювання засідання виконавчого комітету та сесій міської ради стали не до вподоби міським можновладцям. Крім того, Валерій Володимирович виступає одним із ключових свідків у кримінальному впровадженні щодо незаконного вирубування зелених насаджень у місті за лівими дозволами виданими заступником Чопської міської ради Буркушем А.А..

Саме це, очевидно, зрештою і стало підставою для ініціювання міської владою в особі заступника міського голови Буркуша А.А. внесення на розгляд комісії з питань законності, охорони правопорядку, регламенту та депутатської етики та в майбутньому на чергову сесію міської ради питання про виключення опозиційного міського активіста, члена ВО «Батьківщина» зі складу цього владного органу.
Інтернет – редакція видання «Мій Чоп» вирішила проаналізувати цей документ. Переглядаючи проект рішення розміщений на сайті Чопської міської ради можна побачити, що дане рішення готувалося за клопотанням заступника міського голови Буркуша А.А. від 18.07.2014р. та Протоколу постійної комісії з питань законності, охорони правопорядку, регламенту та депутатської етики від 31.07.2014р. № 3.
Станом на 14.00 год. 5 серпня 2014 року на офіційному сайті Чопської міської ради відсутній «так званий» Протокол постійної комісії. Останній запис з Протоколами датований 18 липням 2014 року. Сторінку із розміщеними Протоколами засідань депутатських комісій можна переглянути за цим лінком на сайті Чопської міської ради

Чому саме «так званий» Протокол постійної комісії.
За офіційною інформацією з цього ж інтернет-порталу склад постійної депутатської комісії з питань законності, охорони правопорядку, регламенту та депутатської етики складається із 4 міських обранців: Фомічов М.М, Нестеренко В.В., Гіжан І.С., Чонтош К.М.
Як стверджують троє міських депутатів (Нестеренко В.В., Гіжан І.С., Чонтош К.М.) вони 31 липня 2014 року не брали участь в обговоренні такого питання тому, що не були присутніми на засіданні постійної комісії з питань законності, охорони правопорядку, регламенту та депутатської етики.
До голови постійної комісії Фомічова М.М. не вдалося додзвонитися.
Отже рішення комісії було ухвалено одноосібно головою комісії Фомічовим М.М. або можливо без відома комісії підтасовано керівництвом міської ради. Тому можна стверджувати, що і проект рішення Чопської міської ради «Про внесення змін до рішення Чопської міської ради», який оприлюднено 04 серпня 2014 року на офіційної сайті міської ради є незаконним тому, що підготовлений за підробленим документом.
Так чи законно це робить міська влада ?
Мабуть, ні.
І в даному випадку точну відповідь на ці обставини повинні надати відповідні контролюючі органи.
І на останнє. Так чи потрібно було керівникам Чопської міської влади, представникам політичної сили ЄЦ, брати участь у революції Гідності у Києві протягом початку цього року, щоб так знову зухвало дальше нехтувати законами нашої держави.
Отже, шановні містяни, будемо надіятися, що у депутатів Чопської міської ради залишилася хоч краплина здорового ґлузду і вони не проголосують за завідомо підроблене рішення.

Інтернет-видання «Мій Чоп» вважає дану публікацію офіційним запитом до відповідних кониролюючих органів влади та слідкуватиме за майбутнім розвитком подій.


PS. Після даної публікації 6 серпня 2014 року з сайту Чопської міської ради було знято проект рішення Чопської міської ради «Про внесення змін до рішення Чопської міської ради». Тому слід чекати чергової сесії, коли проект рішення буде внесений безпосередньо на розгляд серетарем міської ради Фелдій О.П. або заступником міського голови, депутатом міської ради Буркушем А.А.


Скрин сторінка Чопської міської ради від 05 серпня 2014 рокуСрин проекту рішення «Про внесення змін до рішення Чопської міської ради»

Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008