Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Ілюзія громадських слухань

Як уже раніше писав «МЧ» чопська влада хотіла та імітувала проведення 5 серпня 2014 року публічного обговорення проекту рішення виконавчого комітету Чопської міської ради «Про встановлення тарифу на водопостачання в місті Чоп».

За гучною назвою «Публічне обговорення», яке висвітлено на сайті міської ради криється скоріше за все його закритість та непрозорість. Попробуємо пояснити чому.

Ну по-перше, саме оголошення про проведення даного заходу появилося на інтернет-порталі міської ради 4 серпня 2014 року близько 16.00 год. Враховуючи післяобідню пору часу ніхто із мешканців міста навіть не зміг здогадуватися у поспішності міської ради щодо обговорення такої болючої для міста проблеми.

По-друге, ніяких письмових оголошень на офіційних міських дошках оголошень не було оприлюднено. Враховуючи, що у нашому місті офіційно є п’ять чи шість місць для розміщення оголошення, виникає зразу ж запитання.
Невже у міської влади немає такої кількості аркушів паперу для того щоб оповістити містян про «так зване» публічне обговорення?

По-третє. Редакція інтернет-видання «Мій Чоп» здійснила обдзвін депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, керівників г ромадських організацій, які із здивуванням дізнавалися від нас про цей захід. Мешканці міста, які 5 серпня 2014 року відвідували чопський ринок, вперше чули про міські слухання.

По-четверте. Зараз у судовому порядку Ужгородська міжрайонна прокуратура оскаржує незаконні тарифи на водопостачання у місті, які діють з 2007 року. За матеріалами цієї судової справи міське комунальне підприємство «Тиса» незаконно витягнула із кишень мешканців міста кошти в сумі понад 800 тисяч гривень. Тобто тарифи на водопостачання, які діють місті уже є завищеними.

По-п’яте. Спілкуючись учасниками цього зібрання та переглядаючи світлини розміщені на сайті міської ради можна побачити цікаву інформацію про те, хто з мешканців міста приймав участь у цьому публічному обговоренні.
Кількісно у приміщенні конференц-залу Чопської міської ради були присутні близько 20 людей, із них: троє пенсіонерів, четверо міських активістів, які були проти такого розгляду питання та всі інші службовці міської ради.
Звідси знову виникає запитання. Чи може жменя міських службовців відповідати за думку та позицію майже 9000 населення міста?
Чому офіційний інтернет-портал міської ради пише, що представники громади Чопа погодилися на незначне підняття тарифу на водопостачання, коли присутні активісти доводили незаконність цього проекту рішення?

Ну і на останок. 7 серпня 2014 року о 14.00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради, яке розглядатиме питання підвищення тарифів на водопостачання у місті. Враховуючи склад виконкому легко можна здогадатися, яке рішення буде прийнято.
Отож, шановні мешканці міста, запасайтесь фінансами та терпінням.
Враховуючи, до цього часу ви уже платили за незаонно завищеними тарифами за воду місті з 2007 року, тоді вам прийдеться із серпня цього року платити ще за більшими незаконними тарифами на водопостачання в місті.

PS. У наступних матеріалах редакція «МЧ» оприлюднить матеріали щодо порушення вимог законів України при формуванні тарифів на послугу питного водопостачання у місті Чоп.Вони дбають про громаду міста

Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008