Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопському футбольному клубу «Локомотив» - 75 років

Час невпинно пливе і залишає за собою історичні згадки. 75 років можна вважати невеликим проміжком часу, але такий ювілей буде святкувати міський футбольний клуб «Локомотив». Захоплюючі футбольні баталії за участі міського клубу пам’ятає не одне покоління містян. Смак перемог та розчарування гірких поразок, занепад чопського футболу та його відновлення – все це історія міського «Локомотиву. І ось, знову в цьому році, завдячуючи ініціативній групі містян, міська футбольна команда відновилася та почала свою футбольну боротьбу у чемпіонаті Закарпатської області.

Вперше в історії нашого міста на міському стадіоні «Локомотив» 31 серпня 2014 року відбудеться святкування з нагоди 75-річчя футбольного клубу «Локомотив».
Одним із організаторів цього святкового дійства, якого було обрано головою оргкомітету виявився Самардак В.В.
Редакція «Мій Чоп» звернулася до Валерія Володимировича, який сказав, « що він давно мріяв провести таке футбольне свято в місті. До початку святкування завдячуючи ініціативним містянам, які ввійшли до оргкомітету, було проведено значну історико-архівну роботу. За результатами їхньої роботи було встановлено історичний стенд. Хотілося б висловити велике спасибі мешканцям міста, які люб’язно надавали світлини та розказували цікаві життєві історії міського футбольного клубу. Крім того, на святкування запрошені ветерани з різних куточків нашої області, України та Угорщини. Основним мотивом цього свята можна вважати наступний вислів: хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Пам’ятаймо та бережім свою історію. »

Отже, шановні містяни, запрошуємо вас 31 серпня 2014 року на святкування 75-річчя міського футбольного клубу «Локомотив».
Початок о 16.00 год.


Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008