Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопська дитяча музична школа зустріне новий навчальний рік з сучасними енергозберігаючими вікнами та дверима

Проблема енергозбереження сьогодні хвилює кожного українця. Підвищення цін на газ заставляє нас, мешканців міста та інші господарюючі підприємства, здійснювати різні заходи енергозбереження: утеплення приміщень, перехід на інші види палива, встановлення енергозберігаючих вікон та дверей, зменшення споживання електроенергії та газу.

І ось, 1 вересня цього року, Чопська міська дитяча музична школа зустрічатиме своїх вихованців оновленою, адже влітку в ній було встановлено сучасні енергозберігаючі вікна та двері.
Такий подарунок навчальний заклад отримав за рахунок коштів угорського гранду «Програми Східне партнерство». Виступаючи на святкуванні 45 річного ювілею ДМШ у квітні 2014 року, представниками угорського уряду було запропоновано позашкільному навчальному закладу взяти участь в угорському проекті «Програми Східне партнерство».
Клопітка робота адміністрації закладу, яка протягом червня оперативно розробила та подала відповідні документи, дала добрий результат. Протягом липня-серпня було вирішено всі організаційно-правові питання, і підрядна організація, до Дня незалежності України, якісно виконала відповідні роботи. За кошти угорського гранду в сумі 1 млн. форинтів ( близько 54 тис.грн.) було встановлено троє сучасних дверей та 23 енергозберігаючих вікон.
Отже, 150 вихованців міської ДМШ зустрічатиме свій черговий першовересень із новими сучасними вікнами та дверима. Відвідуючи навчальний заклад після проведеного ремонту, представники Угорщини наголосили, що протягом двох останніх років, це уже другий навчальний заклад нашого міста, в якому за кошти угорських грандів встановлено енергозберігаючі вікна та двері.
Крім того, також було відмічено, що Чопська ДМШ перший, за всю історію українсько-угорської співпраці, навчальний заклад, який отримав підтримку угорської сторони, адже у ньому здійснюється двомовне навчання, як і державною так і угорською мовами.
Сьогодні навчальний заклад готовий до початку нового навчального року, але потребує ще багато інших ремонтних робіт: капітальний ремонт покрівлі та фасаду, покращення матеріальної бази та інші, які необхідно виконати у найближчому майбутньому.

Угорськомовну версію цього заходу можна прочитати у наступній статті « Megújul a Csapi Művészeti Iskola»Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008