Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопському футбольному клубу «Локомотив» - 75 років (ВІДЕО)

Як уже раніше писав «Мій Чоп» вперше в історії нашого міста на міському стадіоні відбулося святкування з нагоди 75-річчя футбольного клубу «Локомотив». Аура доброзичливості, море людських емоцій, спогадів та усміхнені обличчя ветеранів міського футболу все це панувало на міському стадіоні цього дня.

І як міське футбольне святкування без самого футболу. Напружена футбольна баталія між ветеранами футбольного клубу «Локомотив» та майбутніми майстрами шкіряного м’яча тривала протягом всієї гри. Але як завжди, в кінцевому результаті із рахунком 3:3 перемогла дружба.
Після проведення товариського футбольного матчу на всіх гостей свята чекав смачний закарпатський боґрач.
Редакція «Мій Чоп» звернулася до голови оргкомітету Самардака В.В., який сказав, що свято вдалося на славу. Велике спасибі небайдужим ініціативним містянам та спонсорам цього чудового заходу: Сулимі В.В., Афтаназу Я.Д., Яворову О.З, Берцику А.. Адже одноосібно не вдалося б провести його на такому високому рівні. До початку святкування протягом червня-серпня цього року було пророблену дуже велику архівну роботу. У архівах Закарпатської області було віднайдено та опрацьовано значну частину історичного матеріалу. Також потрібно подякувати ветеранам міського футболу, які не зважаючи на свій поважний вік, прийшли на це свято та згадали багато цікавих фактів своєї молодості.
Але слід відмітити факт байдужості міської влади до проблем міського футболу. Адже завжди чопські футболісти відчували підтримку міської влади. Уже майже декілька років підряд міські можновладці не взмозі вирішити футбольне питання вихованців Чопської ДЮСШ на стадіоні «Локомотив». Крім того, навіть участь у чемпіонаті області серед футбольних команд ДЮСШ здійснюється за допомогою підтримки міських меценатів.
Однозначно, міська влада повинна співпрацювати із відомчими організаціями Львівської залізниці та в найближчому майбутньому вирішити це болюче питання.
Більш цікаву інформацію та відеоматеріали з цього заходу можна буде переглянути у вівторок 2 вересня 2014 року на телеканалі «Тиса -1» в програмі «Час футболу».Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008