Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чому міська влада так боїться відкритості та гласності ?

Як уже раніше писав "Мій Чоп" на початку вересня цього року в нашому місті було встановлено першу online камеру. Мабуть це непогано, адже будь-який мешканець України, а можливо і світу, має можливість побачити центральну частину нашого міста. Крім того на порталі, з якого ведеться трансляція, можна побачити і інші міста нашої держави.

Але мова сьогодні буде йти про встановлення веб-камери у сесійному залі Чопської міської ради. Переглядаючи інтернет-ресурси України можна побачити, що дуже велика кількість міських рад за власні кошти, уже має встановлені такі технології. Сьогодні це вже вимога часу: кожен мешканець міста повинен знати, що вирішують обрані ним міські депутати та й влада у цілому.
У серпневому номері «Чопської газети» (№11(171) 22 від серпня 2014 року), в статті «Ніхто не любить брехунів» депутат Чопської міської ради пише, що останні декілька засідань сесій міської ради він зовсім не голосував, але його голос було враховано. Взагалі, депутати, які можуть проголосувати якось інакше міську владу не цікавлять. Отже, «кнопкодавство» докотилося і нашого міста. Голосуй чи не голосуй, а результат буде таким, який потрібний керівництву міської влади. Чому так? Чому ми, містяни, у час інтенсивного розвитку інформаційних технологій не можемо бачити та чути трансляції засідань міської влади.
Відповідь напевно криється у змісті народного висловлювання: « у мутній воді легше ловити рибу». Так і з нашою владою: для чого всім містянам знати правду, коли можна щось «замутити».
Але останнім часом, завдячуючи міським активістам, можна було побачити цікаві відеоматеріали засідання виконавчого комітету та сесій міської ради.
Для того, щоб зробити діяльність влади відкритою у червні 2014 року приватний підприємець та міський активіст Самардак В.В. звернувся до міської влади із пропозицією встановлення засобів відеофіксації засідань виконавчого комітету та сесій міської ради в конференцзалі міської ради та оприлюднювати їх на порталі Чопської міської ради. Крім того, ініціатор був готовий фінансово сприяти у вирішенні цього питання. Фотокопія листа додається нижче.

Майже місяць роздумуючи над таким питання, міські керманичі дійшли до висновку і надали відповідь-відписку. Для того щоб таке питання вирішити необхідно спочатку розглянути його на засіданні виконкому і сесії міської ради, а потім лише тоді можливо можна буде встановити відеокамери. Як бачимо міська влада не зацікавлена в цьому, тому просто вирішила потягнути час. Фотокопія листа додається нижче.

На початку вересня цього року міський активіст повторно звернувся до міської влади із пропозицією встановлення необхідного обладнання та програмного забезпечення для транслювання в режимі реального часу засідань виконавчого комітету чи сесій міської ради.
Поки-що відповіді немає. Що ж побачимо, що переможе здоровий глузд чи проста чиновницька відписка.

Отож, шановні містяни, чекайте наступних публікацій.


Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008