Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Демократія по-чопськи

Вибори. В демократичних країнах це час, коли кожен мешканець має право висловити свою позицію, тобто обрати гідного представника влади. У цей час здійснюється різнобічна агітація, в тому числі і з розміщенням виборчих біл-бордів. Ось і ми містяни, 26 жовтня, будемо мати можливість своїми голосами змінити Верховну Раду України, тобто змінити наше майбутнє. Адже цього хотіли всі, за це було покладено не одне людське життя. Настав час Україні жити за європейськими цінностями. Трагічні події на Майдані Незалежності в лютому цього року зобов’язали кожного з нас змінити себе та змінити свій зміст життя.

В редакцію інтернет-видання «Мій Чоп» звернулися небайдужі мешканці міста з приводу миттєвої заміни міською владою виборчого біл-борду політичної партії «Батьківщина» в нашому місті.
В четвер, 11 вересня, цього року на одному із біл-бордів міста, який розміщений на площі із героїчною назвою Героїв Майдану, та повернутий до центральної частини міста, київською організацією-орендатором було розміщено виборчий біл-борд політичної партії «Батьківщина». «Україна переможе» – так було, так і буде, красувалося на виборчому плакаті. Але цьому напису недовго довелося красуватися цьому біл-борді.
В п’ятницю, 12 вересня, в дообідній час, робітники комунального підприємства «Тиса» та окремі службовці Чопської міської ради здійснили переклеювання виборчого біл-борду на зворотню сторону, яка виходить на автобусну зупинку. У приватній розмові вони повідомили, що пряму вказівку заклеїти виборчий біл-борд було дано Чопським міським головою. Чому?
Зараз на цьому біл-борді красується актуальний для міської влади напис «Не ламай дерев». Чому саме актуальний? Адже протягом останніх років діяльності міської влади, за сприянням заступника міського голови, у місті було знищено близько сотні різних дерев та зелених насаджень. За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Плакат саме для влади говорить:«Не ламай дерев, будь людиною».
Крім того, коли в місті величезна кількість фінансових та інших кризових проблем, у влади все ж таки є кошти для виготовлення власних біл-бордів. Для влади закони свої.
Так чи потрібно було керівникам Чопської міської влади, представникам політичної сили ЄЦ, брати участь у революції Гідності у Києві взимку цього року?
Як бачимо зміни до Чопа, ще не дійшли, адже міська влада діє так, як і діяла весь свій період діяльності, тобто в нас в місті діє своя демократія, демократія по-чопськи.

Мій Чоп


Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008