Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопські прикордонники знову вирушили на Східну Україну (ФОТО)

На плацу Чопського прикордонного загону і було велелюдно. Рідні, друзі та небайдужі містяни проводжали "зелених беретів" на Східну Україну. Дещо напружену атмосферу допомагали "розрядити" жарти, легкі розмови та впевненість, що тут, вдома на рідному Закарпатті, їх чекатимуть. Молитимуться за них, наших захисників, та віритимуть у них і у те, що все буде добре!
Тож, 18 вересня, з Чопського прикордонного загону на Схід проводжали окремий бойовий підрозділ. Дорогою до наших прикордонників ще приєднаються вояки інших спеціальностей.

Мужніх "зелених беретів" із напутнім словом вітав Валерій Куропата, заступник начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Він подарував бійцям портативний телевізор, який може працювати без електроживлення, для того, щоб у хлопців була можливість бути в курсі усіх державних подій.
Далі слово передали голові ветеранської організації Чопського загону полковнику у відставці Віктору Карягіну. Він зі щемом у голосі звернувся до бійців: "Будьте мужніми, та пам'ятайте: куля - дура, вона не обирає... Повертайтеся живими і неушкодженими! Подивіться на своїх рідних, пам'ятайте, що вас тут чекають. У вас надійний тил!". Віктор Карягін від імені ветеранської організації подарував бійцям... бойове знамено! Прапор оперативної бойової прикордонної комендатури (ОБПК) "Закарпаття", яке їде з нашими хлопцями на Схід, аби там наші хлопці не забували - за ними уся Срібна Земля!
Начальник Чопського прикордонного загону Роман Гоць. подякував небайдужим, бійцям та волонтерам, які багато допомогли тим, хто охоронятиме наш спокій.
Особливими оплесками зустрічали присутні військовослужбовця окремого бойового підрозділу Павла Боготопова. Чоловік зазначив, що "позаду 2 тижні підготовки, навчань... Як і у будь-якій сім'ї, не обійшлося без конфліктів, але все - подолали. Колектив сплотився, у нас, можна сказати, створилися родинні зв'язки, у нас хороше взаєморозуміння. Більшість із нас тут - добровольці, які свідомо прийшли у загін. Впевнений: ми всі повернемося живими і неушкодженими. І у нас в усіх буде мирне небо!".
На закінчення урочистостей виступили представники духовенства краю. Отець Віктор висловив благословення, а також закцентував, що хлопці "роблять праве діло і охороняють Батьківщину. Ми благословляємо не на війну, а на безпеку: Вашу - там. Аби Ви усі повернулися живими і неушкодженими". Священнослужителі разом із усіма присутніми заспівали "Многая літ", святі отці подарували військовим іконки Святителя Миколая та покропили бійців (і військову техніку) святою водою.
Після урочистостей, Валерій Куропата підійшов поспілкуватися із родичами бійців: "Пам'ятайте, що ми з вами! У хлопців - сильний тил. Ми у них віримо. Вони - Герої! Дякую вам за таких синів, братів, чоловіків!".
Ми, вдома, віримо у них, молимося за них та знаємо: завдяки таким Чоловікам, все буде добре! Війна - не вічна, закінчиться - і усією громадою обов'язково зустрічатимемо їх тут, на рідній землі, - живими та неушкодженими!

За матеріалами інтернет-видання "Uzgorod.in". Автор статті: Артюхiна Олександра

Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008