Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Представники «Народного фронту» в числі інших лідерів Євромайдану отримали премію Леха Валенси

29 вересня представники партії «Народний фронт» в числі інших лідерів та активістів Євромайдану у Гданську (Польща) отримали премію Леха Валенси.
У 2014 організатори вирішили віддати золоту статуетку та 100 тисяч доларів на громадську діяльність саме лідерам Євромайдану, які з самого початку і до повалення режиму Януковича захищали свободу і гідність людей.

Зокрема, у складі делегації на вручення премії прибули член Політичної ради партії «Народний фронт» Тетяна Чорновол та член Політичної та Військової ради партії Андрій Парубій.
На церемонію був також запрошений лідер «Народного фронту», Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Але через ситуацію, що склалася всередині країни він не зміг приїхати і передав своє звернення до засновників премії.
«Київський Майдан житиме в пам’яті не лише європейців, а й цілого світу як повстання за гідність людини, її внутрішню свободу і право на самостійне визначення», - йдеться у зверненні.
«Майдан саме тому налякав диктатора – можна придушити повстання відчаю, можна грошима і подачками зупинити повстання голодних, але неможливо перемогти людей, об’єднаних прагненням відстояти цінності. Україна сьогодні в авангарді боротьби за ці цінності – персональної свободи, фундаментальних прав людини, демократії, як найбільш адекватної форми політичного устрою», - зазначається у листі.
«Війна, розв’язана проти України, точиться в кінцевому рахунку, проти цих цінностей, а не за території і ресурси. Тому всі, хто ці цінності поділяє, має стати поруч з Україною», - резюмував А. Яценюк.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008