Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Кандидат від проєвропейської партії «Блок Петра Порошенка» Роберт Горват обклеїв всі стовпи в Чопі своїми виборчими плакатами (ФОТО)

Вибори - час, коли кандидати в депутати починають активно агітувати за себе та рекламувати свої передвиборчі програми. Агітація різними кандидатами здійснюється по-різному. Одні активно рекламують себе в соціальних мережах, інші здійснюють зустрічі із виборцями, багато з кандидатів випускає цілі номери своїх передвиборчих газет, хтось займається роздачею пакунків та 200-гривневих купюр, а хтось обклеює всі стовпи міста своїми передвиборчими плакатами.

Сьогодні, зранку 2 жовтня, весь Чоп замайорів червоно-білими кольорами перевиборчих плакатів, якими було обклеєно всі стовпи міста Чоп. З різних ракурсів на нас споглядає кандидат від проєвропейської партії «Блок Петра Порошенко» Роберт Горват. Кошти, затрачені на тисячні наклади передвиборчих плакатів опинилася на електричних опорах, телефонних стовпах, парканах та під’їздах багатоповерхових будинків міста Чоп.
В цей же час в нашому місті існує величезна кількість комунальних проблем , які так потребують свого нагального вирішення, але не вирішуються уже роками через брак коштів. Можливо краще було б цьому поклоннику європейських цінностей адресно передати ці кошти для вирішення цих проблем, ніж споглядати з розклеєних плакатів .
Наглядно ілюструє даний факт фотосвітлина зроблена по вул. Головній в нашому місті: обшарпаний фасад Чопської музичної школи із частиною даху, який може обвалитися в будь-який момент часу та усміхнений вигляд кандидата в депутати.
Якщо ми європейська держава, то напевно і агітація повинна здійснюватися за європейськими принципами. Отже, європейська партія агітує за свого європейського кандидата «по-совковськи».
Зрозуміло, що цю роботу з розклеюванням та обмотуванням електричних опор виборчими плакатами не здійснював сам кандидат в депутати, а представники виборчого блоку. Враховуючи, що передвиборчою агітацією провладного блоку на Закарпатті та і в нашому місті займаються представники ЄЦУ, тоді стають зрозумілими і методи цієї передвиборчої агітації. Напевно всім нам хотілося б, щоб після 24 жовтня, це передвиборче сміття було знято з стовпів і не красувалося обшарпаним та облізлим після виборів.

А ми з вами, шановні мешканці міста, повинні 26 жовтня прийти на виборчі дільниці та обрати гідних представників депутатського корпусу Верховної Ради України.Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008