Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Кандидат від проєвропейської партії «Блок Петра Порошенка» Роберт Горват обклеїв всі стовпи в Чопі своїми виборчими плакатами (ФОТО)

Вибори - час, коли кандидати в депутати починають активно агітувати за себе та рекламувати свої передвиборчі програми. Агітація різними кандидатами здійснюється по-різному. Одні активно рекламують себе в соціальних мережах, інші здійснюють зустрічі із виборцями, багато з кандидатів випускає цілі номери своїх передвиборчих газет, хтось займається роздачею пакунків та 200-гривневих купюр, а хтось обклеює всі стовпи міста своїми передвиборчими плакатами.

Сьогодні, зранку 2 жовтня, весь Чоп замайорів червоно-білими кольорами перевиборчих плакатів, якими було обклеєно всі стовпи міста Чоп. З різних ракурсів на нас споглядає кандидат від проєвропейської партії «Блок Петра Порошенко» Роберт Горват. Кошти, затрачені на тисячні наклади передвиборчих плакатів опинилася на електричних опорах, телефонних стовпах, парканах та під’їздах багатоповерхових будинків міста Чоп.
В цей же час в нашому місті існує величезна кількість комунальних проблем , які так потребують свого нагального вирішення, але не вирішуються уже роками через брак коштів. Можливо краще було б цьому поклоннику європейських цінностей адресно передати ці кошти для вирішення цих проблем, ніж споглядати з розклеєних плакатів .
Наглядно ілюструє даний факт фотосвітлина зроблена по вул. Головній в нашому місті: обшарпаний фасад Чопської музичної школи із частиною даху, який може обвалитися в будь-який момент часу та усміхнений вигляд кандидата в депутати.
Якщо ми європейська держава, то напевно і агітація повинна здійснюватися за європейськими принципами. Отже, європейська партія агітує за свого європейського кандидата «по-совковськи».
Зрозуміло, що цю роботу з розклеюванням та обмотуванням електричних опор виборчими плакатами не здійснював сам кандидат в депутати, а представники виборчого блоку. Враховуючи, що передвиборчою агітацією провладного блоку на Закарпатті та і в нашому місті займаються представники ЄЦУ, тоді стають зрозумілими і методи цієї передвиборчої агітації. Напевно всім нам хотілося б, щоб після 24 жовтня, це передвиборче сміття було знято з стовпів і не красувалося обшарпаним та облізлим після виборів.

А ми з вами, шановні мешканці міста, повинні 26 жовтня прийти на виборчі дільниці та обрати гідних представників депутатського корпусу Верховної Ради України.Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008