Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

КОНТОРА “РОГА І КОПИТА” У НАШОМУ МІСТІ

Мова йде про досі невідоме широкому загалу ТОВ «Вертикаль, яке працюючи на чопському ринку послуг, зарекомендувало себе безвідповідальним партнером. Так, з вини згаданої “вертикалі”, чимала кількість чопівчан місяцями, а подекуди і роками, змушені очікувати, щоб ця «фірма» виконала свої договірні зобов’язання стосовно підготовки документів на приватизацію їх присадибних земельних ділянок.Природне бажання бути власником клаптика землі, останнім часом породило справжній приватизаційний бум в Чопі. Фактично настав зірковий час для різних фірм та організацій, які надають послуги по оформленню приватизаційних документів.

Проте з недавнього часу приватиза- ційний запал чопських городян почав спадати. Річ у тім, що на теренах Чопа почала працювати одна «фірмочка», яка добросовісно зібравши гроші за свої майбутні послуги, нібито «розчинились». І ось невідбувшійся “приватизатори”, по сьогоднішній день не можуть дочекатись, ні грошей, ні документів...

Мова йде про досі невідоме широкому загалу ТОВ «Вертикаль, яке працюючи на чопському ринку послуг, зарекомендувало себе безвідповідальним партнером. Так, з вини згаданої “вертикалі”, чимала кількість чопівчан місяцями, а подекуди і роками, змушені очікувати, щоб ця «фірма» виконала свої договірні зобов’язання стосовно підготовки документів на приватизацію їх присадибних земельних ділянок.

Прикро, що такі факти стали непоодинокими і з кожним днем їх кількість збільшується. І ось тут міська влада в особі спеціалістів «земельного відділу» мала б втрутитись в ситуацію, адже саме вони рекомендували необізнаним у земельних премудростях мешканцям Чопа, заключати угоди на розробку проектів землеустрою з подібними фірмачами.

А взагалі, завжди треба пам’ятати, що заключаючи будь-яку цивільно-правову угоду, слід передбачати терміни виконання робіт чи надання послуг, щоб яка-небудь контора, на кшталт “рога і копита” не “водили вас за ніс”.

В. КИРИК

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"КОНТОРА “РОГА І КОПИТА” " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008