Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ГАРАЖНИЙ “ШАНХАЙ”(ФОТО)

Разом зі зростанням кількості автомобілів у нашому місті, з усією очевидністю загострюється і проблема їх зберігання. Звичайно, що авто не обов'язково зберігати у гаражі, це можна робити на вулиці чи у дворі будинку. Але рано чи пізно питання окремого гаража постає перед кожним власником автотранспорту. Якщо років п´ять-десять тому ця проблема не була актуальною, то сьогодні вона аж кричить, щоб її нарешті почали вирішувати.

Відсутність єдиної політики з встановлення збірно-розбірних чи будівництва “капіталь-них” гаражів призвела до того, що автомобільні гаражі потихеньку "перебираються" із околиці Чопа в його центральну частину. Але ще більшою проблемою є естетичний і санітарний стан території на яких уже встановлені автомобільні гаражі. Хто бував у тих місцях, той міг переконатися на власні очі, що там немає господаря. Для прикладу, можна взяти "гаражне поселення", розташоване на узбіччі вулиці Чапаєва. Масляні фільтри, розлитий мазут, автомобільні покришки, різні залізячки уже вросли в землю, а двохметрові зарослі стали звичним явищем навколишнього ландшафту. Таке враження, що з того часу, як там встановили автомобільні гаражі, ця територія стала "нічийною", і з року в рік за нею ніхто не доглядає. Але ж це частина Чопа! І якщо немає господарів, то, напевно, комунальні служби повинні потурбуватися про наведення там хоча б елементарного порядку. З іншого боку, це не кращий вихід, щоб комунальники косили траву навколо приватних гаражів, прибирали сміття... Якщо це приватні гаражі, то їх господарі мають дбати про санітарний стан і навколишній вигляд території, де зберігають свою власність. Та це не відбувається тільки тому, що міська влада знову "не бачить" згаданої проблеми. Не краще санітарно-естетичне становище склалося в інших місцях розташування автомобільних гаражів.

У цій ситуації уже давно варто було подумати про створення на території міста гаражних кооперативів, товариств, тощо, які змогли б утримувати “свою” територію у належному стані. Чекати, що ця проблема з часом вирішиться сама собою – даремна надія, тому що в Чопі з кожним роком спостерігається суттєве збільшення приватного автотранспорту, який потребує все нових і нових гаражів.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ГАРАЖНИЙ “ШАНХАЙ” (ФОТО)" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008