Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопську міську владу чекає обласна прокурорська перевірка (Відео)

Інтернет-видання «Мій Чоп» уже неодноразово писало про бездіяльність міської влади та майже систематичне порушення чинного законодавства. Міські можновладці, грубо нехтуючи законодавством держави, позволяли собі протягом останніх восьми років дуже багато.

Чого варте отримання інформації про власників комунального майна проданого за безцінь у Чопі у лютому 2014 року. Міська влада ховає їх за «сімома замками» та вважає чомусь інформацію засекреченою. Алеж громада міста повинна знати тих «щасливчиків» халявного комунального майна.
Протягом останніх двох каденцій міської влади, її керівництво завжди старалося продати за копійки міське майно. Так, у 2007 році, власниками двох міських комунальних об’єктів стали наближені особи до міського голови. Міська влада з яскраво сяючим обличчям ще тоді обікрала громаду міста.
У 2009 році приватний підприємець міста П. хотів придбати міський будинок побуту по вул. Молодіжній за майже 350 тисяч гривень, який було виставлено на продаж. Тоді міська влада знайшла різні причини, щоб його не продати. Зате у лютому 2014 року, в період кровавих подій на Майдані в Києві міські чиновники «сплавили» цю будівлю уже за 60 тисяч гривень. Тобто протягом 4 років вартість майна зменшилася в шість разів. Знову міські чиновники обікрали громаду міста.
«Мертві душі» на неіснуючій насосно-фільтрувальній станції, які були включені в тарифи на латорицьке водопостачання витягнули із кишень містян майже 800 тисяч гривень. І тут влада постаралася.
Щоб отримати відповідь на законні інформаційні запити чи звернення, містянан потрібно неодноразово оббивати міські чиновницькі пороги.
За результатом звернення міських активістів до кінця цього року міських чиновників чекає обласна прокурорська перевірка, яка напевно виведе на чисту воду «липкоруких» міських можновладців.


Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008