Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Популярність «Батьківщини» на Ужгородщині не дає спокою кандидатам-мажоритарникам

Як відомо, партія ВО «Батьківщина» зняла свого кандидата по 68 виборчому округу Сергія Кисиличина задля того, щоб не розпорошувати голоси демократичних сил й не допустити перемоги представника колишньої Партії регіонів.

Сам С. Кисиличин прокоментував своє зняття з перегонів так: «Ми бачимо, що на Ужгородщині повторюється сценарій 2012 року, коли голоси за демократичних кандидатів були розпорошені між численними мажоритарниками, а перемогу здобув кандидат від Партії Регіонів. На цих виборах маємо 27 кандидатів, але переможе, як завжди, тільки один. Дуже не хотілося б, щоб повторилася ситуація 2012 року. Я та моя команда, усвідомлюючи всю відповідальність, вирішили знятися з виборів задля того, щоб переміг саме кандидат з демократичного середовища.
Також хочу закликати зійти з дистанції інших кандидатів-демократів, які, вочевидь, не претендують на перемогу, але хочуть на ділі довести свою державницьку позицію. На Майдані та на війні ми вже заплатили занадто високу ціну за те, що привели до влади банду Януковича, не даймо їм жодного шансу на повернення!».

Відтак знову маємо наголосити, що ВО «Батьківщина» не знімала свого кандидата на користь конкретно визначеної особи. Зокрема голова Закарпатської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Олександр Кеменяш прокоментував ситуацію так: «Ми не персоналізували процес зняття, ми слідували ідеї зменшення конкуренції в середовищі демократично налаштованих кандидатів.
Тому будь-яке присвоєння факту зняття кандидата від «Батьківщини» на користь того чи іншого мажоритарника є не чесним по відношенню до виборців та по відношенню до партнерів-демократів. Ми надали змогу виборцям самим визначити, хто із тих кандидатів, що залишилися, найбільше відповідає їх уявленням про демократію».

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008