Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Журналістське розслідування про чопський садочок (відео)

Останнім часом чопську міську владу дуже лихоманить. Вседозволеність міської влади протягом останніх восьми років починає виходити назовні. Про відкриття більше десяти кримінальних проваджень та притягнення до адміністративної відповідальності міських чиновників ми уже писали неодноразово. І ось, знову цікавий факт.

У середу, 29 жовтня, наше маленьке прикордонне містечко Чоп, а саме чопський садочок, відвідала відомий журналіст телеканалу «1+1» Наталія Зотова. Чим же зацікавило наше містечко центральний український телевізійний канал? Як вдалося вияснити редакції, то основною причиною відвідування було вияснення ситуації, яка відбулася у міському садочку весною 2012 року. Пройшло два роки, як батьки стараються добитися справедливості щодо обставин брутального відношення до дитини у цьому закладі.
Відзнявши інформаційний матеріал в Чопі, було зроблено сюжет та направлено для показу в програмі «Новини» 30 жовтня 2014 року. Про це було повідомлено жупнаістом у соціальній мережі «Facebook» і майже все місто з нетерпінням чекало на це журналістське розслідування. Але 30 жовтня відзнятий матеріал не було показано. Чому?
Активні містяни звернулися до журналіста Зотової Наталії щодо даного факту, але замість отримання конкретної відповіді, отримали брутальну та вульгарну лайку і висловлювання, що «там в свому Чопі всі з розуму зійшли, це однозначно! (сл. автора Н.Зотової)».
Отже, протягом всього-на-всього одного дня знайшлися впливові особи, які зуміли переконати журналіста не подати до ефіру телевізійного каналу цей сюжет. Чому? Поки що невідомо.
Щоб хоч якось прояснити ситуацію, міською ініціативною групою "СНК-Чоп", було записано відеоматеріал батьків дитини, який ми вам пропонуємо переглянути.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008