Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ДЕПУТАТИ ВІДМОВИЛИСЯ РОЗГЛЯДАТИ ЗВЕРНЕННЯ СВОЇХ ВИБОРЦІВ

Уже стало за правило, що депутати згадують про своїх виборців тільки напередодні виборів. Як тільки вибори завершуються, народні обранці починають турбуватися тільки про себе любимих. Нещодавній випадок, що стався в Чопській міській раді, черговий раз підтвердив цю прикру дійсність. Але про все по порядку.

У попередньому номері МЧ ми інформували читачів, що між мешканцями будинків на вулиці Спортивна, 1,3 і забудовником будинку на вулиці Квітова, 9 Василем Пилипинецем, виник конфлікт, оскільки останній хоче влаштувати собі додатковий заїзд до новозбудованої будівлі, прихопивши собі для цього деяку частину прибудинкової території. Щоб цього не сталося, мешканці будинків колективно звернулися до депутатів міської ради та міського голови з відповідним зверненням (див. нижче копію).

Депутатам Чопської міської ради

Міському голові Галині Цар

З В Е Р Н Е Н Н Я


Ми, мешканці Чопа, що проживають в будинку, 1,3 на вулиці Спортивній, стурбовані процесами, які останнім часом відбуваються в сфері будівництва у нашому місті. Зокрема нас турбує будівництво, котре розпочав Василь Пилипинець поряд з нашим будинком на земельній ділянці, розташованій за адресою: вул. Квітова, 9. Оскільки вказана земельна ділянка має чітку адресу, то проект будівництва мав передбачати в'їзд - заїзд до вказаної будівлі саме з вулиці Квітова.

Однак виявляється, що це не так. Нещодавно п. Пилипинець заявив нам, що в’їзд до будинку він буде споруджувати зі сторони прибудинкової території відведеній для обслуговування житлового будинку по вул.Спортивній,1,3. Це означає, що територія навколо нашого будинку буде зменшена, виникне потреба в перенесення автомобільної стоянки, що розташована навпроти запланованого п. Пилипинцем в'їзду до свого будинку в інше місце. А куди ? Зрозуміло, що також зменшиться площа, відведена нами для дитячого майданчику. З огляду на цю обставину інформуємо вас, що ми категорично проти влаштування автомобільного в'їзду зі сторони нашої території і застерігаємо вас від надання на це відповідного дозволу. У разі, якщо проектом будівництва передбачено такий в'їзд виїзд, просимо внести відповідні корективи.

Підписи (всього 53 підписи).

Проте, як виявилося згодом, про існування колективного звернення від жильців будинку на вулиці Спортивна,1,3 депутати не були проінформовані в установленому порядку. Зазвичай інформування депутатів про поступлення на їх адресу звернень входить в обов'язки міського голови. Але цього разу колективне звернення 53 чопівчан чомусь не довели до відома депутатів міської ради і по цій причині у сесійному залі його не розглядали. Поміж тим міський голова одноосібно, не вирішивши по суті підняті у звернені проблеми, обмежилася формальною відпискою заявникам.

У цій ситуації незадоволені мешканці будинку з вулиці Спортивна,1,3, звернулися до депутата Івана Левкулича, щоб він сприяв розгляду згаданого звернення, як цього вимагає закон України “Про звернення громадян”, оскільки наслідки розгляду даного звернення міським головою їх не влаштовували.

За наведених обставин, на сесії міської ради, що відбулася в жовтні цього року, п.Левкулич запропонував депутатам міськради прийняти до розгляду згадане звернення чопівчан. Але виявилося, що публічна і прозора перевірка колективного звернення городян, не входила у плани міського голови. Щоб цього не сталося, міський голова Галина Цар спровокувала словесну перепалку з депутатом, яка вийшла далеко за рамки пристойності, котру у толерантному спілкуванні прийнято називати “гострою полемікою”. Внаслідок емоційного старання мера депутати проголосували “проти” розгляду звернення городян.

У цьому контексті показовим є той факт, що міський голова, знехтувавши вирішенням проблеми п'ятдесяти трьох сімей, самовіддано стала на бік підприємця В. Пилипинець. Звичайно, що тут виникає більше питань ніж можна отримати відповідей. З огляду на те, що ситуація не є типовою, МЧ вважає, що заявники мають право знати хто із депутатів не захотів розглядати їх звернення, це: О.Балог, В.Висоцький, Г.Ковач (КМКС), Є.Демчик, Б. Штефанець, О.Яворів, Г.Цар, Б.Марухнич, К.Вереск (НУНС), О.Ломов (Відродження), М.Купавцева, М.Рябошапко, В.Мельниченко (ПР), В.Плиска, В.Купавцев (СП), О.Радаманов (позафракційний), О.Фелдій (НП).

Оцінюючи згадане рішення чопських депутатів зі сторони, слід сказати, що це дійсно небувалий випадок в історії місцевого самоврядування Чопа, а можливо і Закарпаття. Проігнорувати звернення 53 родин, на таке треба ще відважитися. Залишається тільки сказати: що ж ви робите наші народні обранці? Для чого тоді ви балотувалися у депутати, якщо вас не цікавлять проблеми людей?

Цю ситуацію ми попросили прокоментувати депутата Чопської міської ради І. Левкулича, який сказав наступне: “Я уже не одну сесію поспіль намагався достукатися до своїх колег депутатів, до міського голови, насамперед, застерегти їх від прийняття безглуздих і незаконних рішень, але все марно. Голосування на жовтневій сесії остаточно переконали мене, що міська рада під керівництвом Галини Цар перетворюється із органу місцевого самоврядування в “закрите акціонерне товариство”, у якому не поважають Закон, ігнорують Регламент і не вникають в проблеми городян. Ви ж тільки вдумайтесь: депутати відмовилися розглядати адресоване їм колективне звернення 53 мешканців Чопа. Кожен керівник підприємства, установи, організацій, а таких у міській раді немало - знає, що розгляд звернень громадян - це “свята святих” для їх посадових осіб. Та виявляється, що в якості депутатів, ці керівники ведуть себе безвідповідально. Чесно кажучи, мені прикро за своїх колег і я прошу вибачення у мешканців будинку на вулиці Спортивна, 1,3, що ми не виконали перед ними свій депутатський обов'язок”.

Ось такі пристрасті вирують сьогодні у “міському парламенті”.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ДЕПУТАТИ ВІДМОВИЛИСЯ РОЗГЛЯДАТИ ЗВЕРНЕННЯ СВОЇХ ВИБОРЦІВ " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008