Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЄЦівці зірвали сесію Берегівської міської ради

Черговий «бардак» влаштували депутати Єдиного Центру, тільки тепер в Берегівській міській раді. Завдяки їм не відбулася 35-та сесія міськради на якій мали розглядати ряд важливих питань, серед яких виділення земельних ділянок бійцям зони АТО.
Ніби ця тема не стосується Чопа, якби тут знову не відзначилася керуючий виконавчим комітетом Чопської міської ради, лідерка Берегівського ЄЦу Ольга Бізіля.

На початку засідання сесії вона заявила, що їхня партія проти проведення сесії. Підстава - міський голова Золтан Бабяк не подав річний звіт.
На свій захист міський голова повідомив, що всі депутати знали про готовність звіту і наголосив, що у відповідності до діючого законодавства України звітувати має також кожен депутат.
А далі почалося… Ображена зауваженням голови інша представниця ЄЦ Наталія Бідзіля заявила, що їм не потрібно звітувати - виборці і так бачать їхню роботу.
Зірвана ЄЦівцями сесія не вирішила і бюджетні питання, завдяки чому вчителі міста можуть лишитися без зарплати до кінця року.

Коли мешканці Чопа у березні цього року вимагали від Чопського міського голови Цар Г.В. публічного річного звіту, тоді чомусь О. Бізіля дуже активно захищала міського голову. Тобто у представників закарпатського ЄЦу – подвійні стандарти. Постає питання - Єдиний Центр це «окрема республіка», для якої закони України не закони?

В попередніх стаття ми уже писали, що саме завдячуючи неправдивим повідомленням від О.Бізілі було відкрито кримінальне провадження проти журналіста В. Наталевича. Коли дана справа досягла резонансу і всім стало зрозуміло, що повідомлення О.Бізілі було “липою” її тихесенько закрили.
І майже парадоксально, коли чопські депутати обрані від закарпатської «кишенькової» партії ЄЦ засекречують свої звіти, а інші навіть не звітуються уже протягом чотирьох останніх років.

Отже, будемо надіятися, що на чергових місцевих виборах, наступною весною, виборці зможуть обрати гідних нових представників влади.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008