Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Хто повинен дбати про містян?

Написати дану статтю спонукав фотодокумент- відповідь заступника Чопського міського голови, який розміщено для загального доступу в мережі інтернет. Переглядаючи його можна з легкістю підрахувати, що за проміжок чотирьох років (2011-2014 рр.) за перевезення пільгової категорії мешканців міста автобусним транспортом було витрачено більше 280 тис. грн. та майже 840 тис. грн. за перевезення залізничним транспортом.

Попробуємо це проаналізувати. Якщо залізничні перевезення пільгових категорій відбувається на основі інформації централізованої бази даних отриманої від станції Чоп то оплата за автобусне перевезення на основі укладених договорів та актів виконаних робіт. Переглядаючи цю відповідь стає зрозумілим, що це кошти, які отримані містом та виплачені приватним підприємцям за рахунок субвенції державного бюджету.
Все ніби добре, але тут постає зразу риторичне запитання: хто контролює кількість перевезених містян автобусним транспортом?
А відповідь дуже проста - ніхто. Чомусь міські чиновники не дуже переймаються цими питаннями.
У цьому особисто переконуюсь двічі на день, адже самому доводиться щоденно добиратися до Ужгорода. Крім того, водії маршруток не нехтують брати з тих же пільгових категорій гроші, а інколи в досить грубій формі виставляють їх з автобусів.
Згадую весною, на всіх інформаційних стендах міста ініціативні мешканці міста вивісили графіки руху автобусів, з власниками яких було укладено договори на пільгове перевезення містян. Але буквально на другий день після оприлюднення цієї інформації хтось масово всі оголошення знищив.
Кому вони мішали, хто не хотів поширення такої інформації про безкоштовне перевезення пільгових категорій. Відповідь напрошується одна: ті кому повертаються так звані «відкати».
Часто повертаючись з Ужгорода автобусним транспортом вранці, можна побачити, що водії маршруток не зупиняються на зупинках вулиці Приозерної та не підбирають міських дітей,які йдуть на навчання. Інколи, деякі водії все ж таки зупиняються, але за підвезення просять із дітей по 2 гривні, хоча автобуси в переважній більшості в цей час їдуть в Чоп майже пустими.
Отут би міським чиновникам треба було би подбати про пільгове перевезення дітей, але на жаль їм, як ми бачимо протягом останніх років, не до цього.
І останнє. Невже протягом останніх восьми років міські чиновники не мали можливості зробити простий навіс на автобусній зупинці та покласти декілька лавиць.
Зрозуміло, що керівництву міської влади все добре, адже із-за вікон теплої службової машини, міських проблем майже не видно.

А ви шановні містяни стійте, чекайте, мокніть та надійтеся, що наступна міська влада буде дбати про вас.

Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008