Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Земельний «деребан» по-чопськи (ФОТО)

Останнім часом про законність виділення земельних ділянок будоражить всю Україну. Спритні ділки від влади протягом останніх років своєї бурної діяльності обдурили не одну сільську чи міську громаду. На жаль, ще й сьогодні такі земельні «дерибани» продовжуються і винятком не стала чопська міська влада.

Закритість міської влади проти останніх семи років її діяльності дала можливість міським керманичам «мутити». "У мутній воді легше рибку ловити”- говорить народна мудрість. «Липкорукі» міські урядники, які уже не першу каденцію керують містом, добре збагнули де можна добре підзаробити грошенят. Враховуючи склад депутатського корпусу міської ради, де більшість підвладна міському голові можна приймати будь-які потрібні рішення. А декільком іншим так званим «принциповим» депутатам за їхнє мовчання було виділено ті ж самі земельні ділянки на них особисто або на інших підставних осіб. Переважна більшість депутатів не буде заперечувати щодо прийняття таких рішень, адже вони не дуже ними й переймаються. І ось тут відкривається велике поле для діяльності міських урядників. Змінені чи нові рішення ніхто із депутатів не контролюватиме, тому їх можна з легкістю додати до раніше проведених сесій чи виконкомів. Зрозуміло, що це все не безкоштовно. У цей же час, коли близько 300 містян роками чекають на отримання земельних наділів, міські чиновники потихеньку її роздають своїм палким прихильникам.
І лише протягом останнього року, завдячуючи міським активістам, занавісу закритості міської влади вдалося привідкрити. На сайті міської ради почалося розміщення публічної інформації, хоча інколи із різними термінами затримки. Це дає можливість будь-якому мешканцю міста, маючи вільний доступ до мережі Інтернет переглянути ці документи. Тобто для виконання законів України на теренах міста необхідно було аж втручання прокуратури Закарпатської області.
Будь-якому більш досвідченому користувачеві комп’ютерної техніки дуже легко відслідкувати підміну рішень на сайті міської ради. ІЦе виглядає парадоксально коли на сайті появляються нові, підмінені рішення, датовані більш пізнішими датами. Тобто міська влада все ж таки «мутить». І саме за такими фактами було відкрито кримінальне провадження ще весною цього року, яке знову Ужгородська міліція старалася спустити «на тормозах».
Як бачимо, революція Гідності ще не дійшла в стіни Ужгородського РВ УМВС України, адже це уже не перша справа так зухвало закрита ними. Але міські активісти в черговий раз добилися поновлення цієї кримінальної справи,як і інші попередні та доведуть її до логічного завершення.
Отже, шановні читачі, чекайте наступних публікацій.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008