Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Звідки береться інтернет-залежність?

Залежність від Інтернет-спілкування стала для багатьох серйозною проблемою. А причин її появи може бути скільки завгодно.
Варіант перший.
Коли проспідковується гострий дефіцит живого спілкування. Без нього нормальній людині нелегко функціонувати, а в Мережі все порівняно простіше, ніж наживо. Хто потрапляє у залежність? Зазвичай, тихі і дуже сором’язливі люди.

Варіант другий.
Коли хочеться гри. Коли хочеться показати себе не тим, хто ти є насправді. Отримати без пластичних операцій і дієт фігури богині, грецький носик і коханця або коханку, близьких до бїзнес-еліти. Хто потрапляє у таку залежність? Той, хто страждає на комплекс неповноцінності і бажає виглядати краще, ніж є насправді.

Залежність від ресурсів

Сайт улюбленого журналу, сайт про вишивку, сайт про хвороби, про романтичні історії, про серіали, про... Тут річ, власне, у тому, що “підсідають” не на один ресурс, а на велику їхню кількість. Що потребує поновлення десятків сторінок мінімум чотири рази протягом дня, причому поновлення це, м’яко кажучи, нав’язливе. Хто потрапляє у таку залежність? Той, хто не може знайти по-справжньому цікаву для себе справу і розмінюється на дрібниці.

Зайві знайомства

Основна відмінність полягає в тому, що на цих сайтах ніхто більше не спілкується. Гонитва за рейтингом,перегляд анкет, їх порівняння і надія на успіх. Хто потрапляє у таку залежність? Той, хто боїться ходити в казино, але має азартну вдачу.

Що нам "дарує" Інтернет?

Дуже легко відчути себе володарем всесвіту, коли спокійно сидиш удома або в офісі перед монітором, і ніщо тобі не загрожує. Ой, як багато всього можна? У залежність від ілюзій, безкарності потрапляють слабкі і боягузливі люди, які в реальному житті бояться навіть собачок-болонок. Це вони влаштовують у Мережі бокс за листуванням. Сюди потрапляють також і ті, хто нині має проблеми з особистим простором, інші люди, які живуть у сорока квадратних метрах разом з п’ятьма або шістьма родичами. Їм, звісно, хочеться простору. А ось щодо всемогутності: є люди, обмежені в можливостях. Зазвичай, це інваліди, які не мають засобів, аби здійснити свої мрії. Вони шукають сурогат в “аналоговому” світі. Це, цілком зрозуміло.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008