Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

З першого грудня закарпатці по-новому звітуватимуть про сплату ПДВ

Наказ Міністерства фінансів України про оновлену форму податкової накладної набуде чинності 1 грудня 2014 року. Оновлена форма податкової накладної та Порядок її заповнення затверджені наказом Міністерства фінансів України від 22 вересня 2014 року № 957 та набудуть чинності з 1 грудня 2014 року. До форми податкової накладної додано графу 9 (тепер замість 12 їх стало 13).

Нову графу передбачено для відображення обсягів постачання без урахування ПДВ, що підлягають обкладенню ПДВ за ставкою 7%. До розрахунку коригування додано графу 11 – для зазначення обсягів постачань, які обкладаються ПДВ за ставкою 7%, що підлягають коригуванню. В іншому форма податкової накладної (крім зміни наказу у графі «Затверджено») не змінилася. Як і раніше, у лівому верхньому кутку є спеціальні поля, де потрібно вибрати вид податкової накладної, яка оформляється, - паперова чи електронна, і зазначити, чи підлягає вона реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН). Проте з 1 січня 2015 року усі податкові накладні будуть електронними і такими, що підлягають реєстрації в ЄРПН.
До порядку заповнення податкової накладної також внесено зміни, які деталізують заповнення окремих її реквізитів, зокрема:
- при постачанні товарів/послуг філіям (структурним підрозділам) платника в рядку для зазначення покупця разом із найменуванням головного підприємства потрібно вказувати також найменування філії (структурного підрозділу), яка виступає покупцем у договорі від імені головного підприємства. Раніше була тільки норма про зазначення в рядку для продавця двох найменувань;
- при постачаннях, які звільняються від обкладення ПДВ згідно п. 197.2 Податкового кодексу, у графах для зазначення найменування та адреси покупця наводяться найменування або П.І.Б. покупця та адреси дипломатичної місії або місця проживання фізосіб із числа дипломатичного персоналу або членів їхніх сімей, а в рядку для зазначення ІПН проставляється умовний ІПН «400000000000»;
- при постачаннях на експорт у рядку для зазначення покупця потрібно ставити найменування П.І.Б. нерезидента, у рядку для адреси вказати країну, у якій нерезидент зареєстрований, у рядку для ІПН – умовний ІПН 300000000000. Раніше проставлявся ІПН «400000000000»;
- при умовних постачаннях у рядках, призначених для даних покупця (крім умовного ІПН «400000000000»), зазначаються свої дані. Звертаємо увагу: тепер у п. 11 Порядку № 957 написано, що якщо цим пунктом не прописано порядку заповнення будь-яких даних покупця, то такі рядки заголовної частини податкової накладної взагалі не заповнюються.
Усі положення, що стосуються паперових податкових накладних і реєстру виданих та отриманих податкових накладних, залишилися в силі.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008