Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

На сайт Чопської міської ради напала «лихоманка» (Фотодокументи)

Як уже раніше писало наше видання чопську міську владу останнім часом дуже лихоманить. Незаконність дій міських посадовців протягом останніх років їхньої діяльності, які покривалися різними контролюючим органами, почали виходити наззовні.

Відкриття понад десяток кримінальних проваджень та відновлення уже тихо закритих справ, все ж таки говорить про те, що у владних коридорах міської влади твориться щось не те. Активна діяльність міських активістів протягом останнього року заставляє міських чиновників бути більш відкритими.
Але останнім часом, крім лихоманки міської влади почало «лихоманити» і портал Чопської міської ради (http://www.chop.org.ua/).
Переглядаючи цей сайт протягом двох останніх тижнів мешканці міста не мали можливості побачити будь-які проекти нормативних документів міської влади. На відповідні запити інтернет-ресурс міської ради видавав повідомлення: «Вам не дозволено переглядати цей ресурс» (фотодокумент опубліковано нижче).
Що знову ховають міські чиновники? Чому знову обмежено доступ до публічної інформації?
Крім того, щоб заплутати простого відвідача інтернет-ресурсу, можна побачити ребуси міських чиновників у вигляді подвоєння, а навіть і потроєння однакових посилань.
Не беремося аналізувати структуру сайту, але чи потрібні на цьому ресурсі абсолютно однакові два гіперпосилання «Нормативна база», три однакові посилання на проекти рішень міської ради, два однакові посилання проекти рішень виконкомів, два посилання на рішення міської ради та інші дубляжі. Саме завдячуючи такому дублюванню міські чиновники приховують публічну інформацію.
Чому міська влада так старається приховувати публічну інформацію?
Переглядаючи цей же інтернет-ресурс за посиланням «Комунальне господарство / Діючі тарифи», можна також побачити, що станом на 01 грудня 2014 року в нашому місті діють тарифи на питне водопостачання в розмірі 1,78 грн/ куб. води. А можливо нас, містян, знову «розводять» про підняття тарифів на водопостачання в місті і ми повинні платити за діючою ціною розміщеною на сайті міської ради.
І останнє. У виконавчій структурі міської ради існує цілий Відділ внутрішньої політики і контролю, який займається саме адмініструванням порталу міської ради. Як свідчить останнє відео відзняте 27 листопада цього року біля Ужгородського міськрайонного суду можна зрозуміти, що керівник цього відділу не дуже хвилюється про свою роботу, адже він у свій робочий час, може бути і не робочому місці.
Але будемо надіятися, що скоро нова влада наведе і в цьому питанні порядок, і інтернет-портал Чопської міської ради працюватиме для нас, містян, а не для міських чиновників.Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008