Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Насильство у сім’ї - це не вирок

Діти - це наше майбутнє. Основне завдання працівників транспортної міліції достукатись до маленьких сердець та навчити дітей довіряти їм. Особи, щодо яких застосовується насильство, не розказують про це стороннім, оскільки переживають, що насильник продовжить свої дії або соромно розповісти про проблему в сім’ї.

Від насильства в сім’ї найбільшу травму отримують діти. Побачивши це все, вони стають більш агресивними та замкнутими, в них часто просипається відчуття ненависті та бажання помсти кривднику. У діяльність правоохоронних органів входить допомога таким сім’ям та проведення профілактичної роботи з кривдником.
Працівниками транспортної міліції у справах дітей на ст. Чоп та інспектор служби у справах дітей Чопської міської ради Олександра Дзьоба провели лекцію-бесіду у Чопській ЗОШ № 2 на тему: «Попередження насильства в сім’ї». Прийшли на зустріч з школярами, щоб навчити їх довіряти правоохоронним органам та повідомляти, якщо у їх сім’ї трапляється насильство звертатись до них.
Зустріч проходила у довірливій бесіді з учнями. Також серед учнів проводилось анонімне анкетування, тому що не всі діти можуть сказати про застосування насильства в сім’ї. Провели бесіду з вчителями та психологами школи, а також з проблемними дітьми. Начальник лінійного відділу полковник міліції Петро Мельник зазначив, що працівники транспортної міліції приєднались до акції «16 днів проти гендерного насильства» та проводять із своїми підшефними бесіди щодо протидії насильству в сім’ї.
- Звичайно ми постійно співпрацюємо зі школами та проводимо у своїх підшефних школах лекції на різні теми, - зауважив Петро Мельник.
Звертається увага на дітей із неблагополучних сімей. Насильство проявляється не тільки у синцях, травмах та ударах, потрібно звертати увагу на дітей у яких занижена самоооцінка, відсутність інтересу до життя. Разом спільними зусиллями ми постараємося допомогти сім’ям в яких з певних причин присутнє насильство у сім’ї, - зазначили працівники транспортної міліції на ст. Чоп.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008