Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Насильство у сім’ї - це не вирок

Діти - це наше майбутнє. Основне завдання працівників транспортної міліції достукатись до маленьких сердець та навчити дітей довіряти їм. Особи, щодо яких застосовується насильство, не розказують про це стороннім, оскільки переживають, що насильник продовжить свої дії або соромно розповісти про проблему в сім’ї.

Від насильства в сім’ї найбільшу травму отримують діти. Побачивши це все, вони стають більш агресивними та замкнутими, в них часто просипається відчуття ненависті та бажання помсти кривднику. У діяльність правоохоронних органів входить допомога таким сім’ям та проведення профілактичної роботи з кривдником.
Працівниками транспортної міліції у справах дітей на ст. Чоп та інспектор служби у справах дітей Чопської міської ради Олександра Дзьоба провели лекцію-бесіду у Чопській ЗОШ № 2 на тему: «Попередження насильства в сім’ї». Прийшли на зустріч з школярами, щоб навчити їх довіряти правоохоронним органам та повідомляти, якщо у їх сім’ї трапляється насильство звертатись до них.
Зустріч проходила у довірливій бесіді з учнями. Також серед учнів проводилось анонімне анкетування, тому що не всі діти можуть сказати про застосування насильства в сім’ї. Провели бесіду з вчителями та психологами школи, а також з проблемними дітьми. Начальник лінійного відділу полковник міліції Петро Мельник зазначив, що працівники транспортної міліції приєднались до акції «16 днів проти гендерного насильства» та проводять із своїми підшефними бесіди щодо протидії насильству в сім’ї.
- Звичайно ми постійно співпрацюємо зі школами та проводимо у своїх підшефних школах лекції на різні теми, - зауважив Петро Мельник.
Звертається увага на дітей із неблагополучних сімей. Насильство проявляється не тільки у синцях, травмах та ударах, потрібно звертати увагу на дітей у яких занижена самоооцінка, відсутність інтересу до життя. Разом спільними зусиллями ми постараємося допомогти сім’ям в яких з певних причин присутнє насильство у сім’ї, - зазначили працівники транспортної міліції на ст. Чоп.Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008