Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

В Чопі випускатиметься ще одна газета

Сьогоднішня ситуація в нашій державі зумовлює зміни в житті всіх громадян України. Ситуація в нашому місті потребує кардинальних змін на краще наше майбутнє, адже ми місто, що межує з Європою. Європейські цінності та спосіб життя, торжество законності повинні панувати і в нас, мешканців Чопа.

Враховуючи сьогоднішню ситуацію в нашому місті, міська Громадська організація «Сила Народного Контролю-Чоп» на наступний тиждень презентує вам перший номер своєї газети, яка буде щомісячно виходити тиражем 2000 екземплярів та безкоштовно розповсюджуватися серед мешканців міста.
Редакційний колектив «СНК-Чоп» хоче працювати для вас, шановні наші містяни, доносити вам тільки правду, друкувати підтверджені та перевірені факти, допомагати вам захищати свої права, надавати юридичні та інші консультації, а за необхідністю, навіть проводити власні розслідування.
Надіємося, що редакційна команда газети та ви, шановні читачі, незабаром будемо добрими товаришами.
Запрошуємо всіх вас до співпраці. Тільки разом ми зможемо змінити свою країну, наше чудове місто, свою вулицю і власний дім.
Не забуваймо, що у статті 5 Конституції України записано:"Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ».

Всі свої цікаві матеріали чи фотоматеріали, побажання чи привітання та інші публікації ви можете надсилати за електронною адресою газети «СНК-Чоп»: [email protected]
Текстові матеріали та письмові листи можна направляти на адресу редакції газети: м. Чоп, вул. Залізничників 2-А к. 20 (з поміткою для газети «СНК-Чоп»).
Електронні варіанти газети можна також буде переглянути в мережі Інтернет на сайті «Мій Чоп» та соціальній мережі Facebook.
Редакційний телефон, для отримання довідок: (095) 581 27 69.

Безкоштовно отримати газету «СНК-Чоп» ви зможете у магазині «Пролісок» по вул. Квітовій, у магазині «Наша Ряба» по вул. Туряниці та в інших місцях безкоштовного розповсюдження преси.
Нехай наша співпраця принесе позитивні зміни в нашому місті.Редакція газети «СНК-Чоп»

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008