Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопська влада знову утаємничує свої засідання (Відео)

10 грудня в Чопі відбулося декілька подій, серед яких вставлення новорічної ялинки та міська влада в цей день провела засідання сесії міської ради та засідання виконавчого комітету. Все ніби було б добре, якщо б свої засідання міська влада знову не утаємничувала, адже засідання виконавчого комітету вдруге поспіль міські чиновники провели закритим, а сесія міської ради пройшла майже блискавично миттєво.
Що знову ховає від громади міста влада, чому така утаємниченість?
Попробуємо проаналізувати все по порядку.

Ранок в місті починався добре. Працівники комунального підприємства «Тиса» встановлювали новорічну ялинку. Карпатська зелена ялинка напрочуд видалася красунею та буде радувати містян і малечу міста протягом всіх різдвяно-новорічних свят.
На початку робочого дня у актовому залі Чопської міської ради відбулося чергове засідання міської ради.
Переглядаючи відеоматеріал, відзнятий журналістом закарпатського видання «Трибуна» можна побачити, як міські обранці блискавично миттєво та одноголосно голосували за рішення. Зі слів головуючого на засіданні всі рішення сесій обговорені в депутатських комісіях і в цей же час окремі міські обранці, які отримали документи лише перед засіданням сесії не встигали навіть переглянути їхній зміст у зв’язку із високим темпом голосування.
У другій половині дня у цьому ж залі відбувалося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, яке чомусь міські урядники вирішили провести в закритому режимі. Переглядаючи розпорядження міського голови про скликання виконкому можна проаналізувати, що на його розгляд не виносилось ніяких питань, які повинні розглядатися в таємному порядку. Отже, керівництво міської влади, знову нехтуючи законними правами містян, вдруге закрилось від тих же містян та провело засідання виконкому в закритому режимі.
Що знову ховає від громади міста влада, чому така утаємниченість?
На думку спадає окреме висловлювання нашого президента П.Порошенко «…вся діяльність влади повинна бути відкритою, прозорою та гласною. Жителі держави повинні знати про життя чиновників та їхню діяльність».
Отже, ні закони України, ні висловлювання Президента України це все не для керманичів чопської влади.
Спілкуючись після завершення засідання виконкому із окремими членами виконавчого комітету стало відомо, що одним із гострих питань виконкому стало питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради».
Суть його полягає в тому, що замість Хижняка В.Г, колишнього заступника міського голови в «Комісію з видалення дерев, кущів, газонів і квітників у м. Чоп» було внесено кандидатуру іншого заступника міського голови Буркуша А.А. Все ніби добре, якби не одне але.
Саме на Буркуша Арпада Арпадовича, заступника Чопського міського голови відкрито кримінальне провадження № 12014070170000345 від 12.03.2014 року за фактом незаконного знищення зелених насаджень у місті Чоп, чим нанесено збитки громаді на суму близько 200 000 гривень. Саме він особисто видавав незаконні та фальшиві папірці, корупційні дозволи на вирубування «сухих» дерев, без рішень виконавчого комітету міської ради. За такими дозволами, за маленьке «спасибі», було знищено та перепродано на дрова більше 100 дерев і навіть декілька сакур у центрі міста. Крім того, більшу частину дерев знищено самими працівниками комунального підприємства «Тиса», які повинні були би охороняти та берегти ці дерева, кожну зелену зону нашого міста.
Звідси можна зрозуміти, що можливо міські керманичі не хотіли розголосу про керівництво комісії, бо виглядає майже так як у казці «Щуку знову пустили у річку».
Якщо до теперішнього часу у місті незаконно вирубалися дерева то, тепер вони напевно будуть так вирубуватись, що аж тріски летітимуть.

Редакція інтернет-видання «Мій Чоп» та громадська організація «СНК-Чоп» просить містян бути не байдужими та повідомляти про будь-які факти знищення зелених насаджень у місті. Анонімність повідомлень ми гарантуємо.
Збережімо наш прекрасний зелений Чоп для своїх нащадків.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008