Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Здорові дерева в Чопі рубають, аж тріски летять – Буркуш дозволив! (Фото)

Протягом останніх років міська влада нещадно винищує зелені насадження в місті. Абсолютно не зрозуміло, навіщо це робиться. Одна справа, коли мова йде про хворі дерева, і інша – коли рубають здорові, красиві насадження в місті. Заступник міського голови Буркуш Арпад Арпадович, взявши на себе місію санітара міста та зелених зон, тривалий час видавав наближеним людям дозволи на вирубування зелених насаджень, що потягнуло за собою знищення понад 100 дерев на території міста та завдало шкоди громаді міста на суму біля 200 тисяч гривень.

У так званому «дозволі» було сказано, що щасливому власнику цього білетика, підписаного Буркушем А.А., дозволяється рубати сухі та повалені дерева. Але у білетику нічого не було сказано, хто саме буде виявляти та контролювати наявність «сухості та поваленості» зрубаних дерев, ну і наявність совісті у рубаючого дерева.
На підставі таких цинічних папірців було знищено декілька десятків дерев за дамбою на березі річки Тиси. Міські комунальники також не відставали,вони масово вирубують дерева у центрі міста. Мовляв, дерева є аварійними та старими, їх конче потрібно видалити. Можливо серед тієї сотні вирубаних дерев і були декілька хворих та аварійних, але ніхто це не перевіряв та не зробив відповідні висновки?
Хто дозволив математику Арпаду Буркушу та хіміку Юрію Олеану безконтрольно, на свій холопський розсуд, без висновку фахівців, без рішення виконкому, без погодження з екологічною службою давати дозвіл на нищення зелених легень нашого міста?
Адже всі фахівці уже давно б’ють на сполох про високий рівень забрудненості повітря в закарпатських містах і головним порятунком для нас є саме зелені насадження.
Але цинізм винищувачів дерев перевищує будь-які уяви про добро і зло. Останнім часом комунальники ще з більшим завзяттям почали вирубувати дерева в центрі міста. Але тепер на видалення чергової сотні дерев рубаки можуть отримувати дозвіл не тільки від заступника міського голови Буркуша А.А., а від іншого фахівця з зелених насаджень – начальника комунального управління Касьяна В.І.
Саме з благословення Касьяна В.І. минулого місяця в міському парку було вирубано понад десяток дерев. Тут, напевно, Буркуш А.А. перестрахувався, щоб не було так страшно одноосібно нести відповідальність за знищення дерев.
Минулого тижня, 23 грудня, по вул. Головній, 12 біля колишнього гуртожитку залізничників знову було вирубано здорову березу. Рубальники, які знищили здорове дерево, сказали, що усний дозвіл на її вирубку дав заступник міського голови Буркуш А.А. Отже, тут заступник міського голови знову перестрахувався, усний дозвіл до справи не підшиєш та відмовитися можна від своїх слів пізніше.
Здорові міські дерева рубаються, аж тріски летять – Буркуш дозволив!
Чому міські чиновники так поспішають знищити міські зелені дерева, адже, щоб дерево виросло, потрібно як і людині не один десяток років?
Чому міські чиновники зовсім не бачать майже висохлу тополю, що росте на межі школи №2 та подвір’я будинку на вулиці Миру, яка несе загрозу школярам та мешканцям цього будинку?
Всім нам дуже хочеться, щоб міська влада перед черговим знищенням дерев замислювалась про майбутнє нашого міста, була відповідальна, більш професійна, більш моральна.

Редакція інтернет-видання просить вважати дану публікацію, щодо знищення здорової берези 23 грудня цього року, офіційним повідомленням про злочин здійснений особами, яких можна ідентифікувати зі нижченаведених фотокарток.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008