Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ОПОЗИЦІЙНОГО ДЕПУТАТА НЕ ПУСТИЛИ НА НАРАДУ З ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ В ЧОПІ !

Звісно, що протидія проявам корупції в Чопі є давно назрілою і необхідною справою, оскільки безпосередньо торкається кожного жителя Чопа. Природно, що окремі депутати міської ради виявили бажання прийняти участь у вказаній нараді. Проте, як виявилось, присутність на нараді «сторонніх» осіб із числа опозиційних депутатів, не входила в плани керівництва мерії.Нещодавно, за ініціативи керівництва Чопської міської ради, відбулась координаційна нарада з питання протидії корупції на території м. Чоп. У нараді взяли участь Чопський міський голова Г. Цар, заступник міського голови А. Буркуш, начальник Чопського МВ Ужгородського РВ М. Кифор, начальник ВДЗБЗ ЛВ на ст. Чоп С.Яловчук, представник Чопського СБУ В. Купавцев, депутат міської ради В.Сигайов та окремі працівники адміністрації міського голови.
Звісно, що протидія проявам корупції в Чопі є давно назрілою і необхідною справою, оскільки безпосередньо торкається кожного жителя Чопа. Природно, що окремі депутати міської ради виявили бажання прийняти участь у вказаній нараді.

Проте, як виявилось, присутність на нараді «сторонніх» осіб із числа опозиційних депутатів, не входила в плани керівництва мерії. Перед початком наради, заступник чопського мера А. Буркуш, сором'язливо заявив депутату міської ради І. Левкуличу, що його присутність на цій нараді є не бажаною.

Здається, що не добрі часи настають в нашому місті, коли найнятий чиновник уже вказує депутату, як він має відстоювати інтереси своїх виборців. Тут чітко простежується, що “не бажаними” стають ті депутати, які реально борються з корупцією в самій міській владі .

Також, є очевидним, що наради на взірець цієї, проводяться тільки для “галочки”, а реальної протидії корупції від сьогоднішньої міської адміністрації чопівчани не дочекаються. Хіба можна організовувати координаційну нараду з питання протидіяти корупції в Чопі, не запросивши на неї керівників Чопської митниці, де корупції “немає”?

Однак, сам факт перешкоджання депутатам міської ради реалізувати своє право, брати участь в заходах, які мають важливе значення для громади всього міста є показовим для сутності сьогоднішньої влади і осіб, що її очолюють.

Не пускати, не дозволяти, не давати, затикати — ось дієслова, які чітко характеризують дії сьогоднішньої провладної команди.

Для повноти цього портрету можна також пригадати події лютого 2007 року. Одна із закарпатських газет того часу писала: на громадських слуханнях, котрі проходили в міському будинку культури, за сценарієм чопської мерії зірвали виступ депутата міської ради І. Левкулича, який організував ці слухання. В тому випадку все зрозуміло: керівники мерії не хотіли, щоб городяни почули правду про істинну причину підняття тарифів на комунальні послуги в Чопі, що власне їм і вдалось.

А що ж цього разу хотіли домогтися керманичі мерії, не допустивши депутатів міської ради на нараду з протидії корупції? Невже знову з’явилась фобія, і вони налякалися, що з виступів депутатів, керівники правоохоронних органів дізнаються про конкретні факти корупції в самій міській раді? Так, це марні турботи, адже тут все зрозуміло і без депутатських виступів: шила в мішку не сховаєш. І взагалі, щоб подолати корупцію, якраз і потрібно, щоб влада була максимально прозорою, відкритою і доступною для кожного члена територіальної громади.

Але, здається, що мерія в цьому не зацікавлена. Так, наприклад, нещодавно чиновницький люд Чопа, отримав грізне розпорядження чопського мера № 96 “Про використання службової інформації” в якому міська градоначальниця вимагає від усіх “не допускати поширення та розповсюдження в будь-якій формі службової та іншої інформації, що стосується діяльності Чопської міської ради”.

Ось тут знову постає питання: які таємниці оберігає від розголосу міський голова видаючи подібні розпорядження? Як відомо, органи місцевого самоврядування в Україні, нібито діють на засадах гласності і відкритості перед територіальною громадою, котра їх обрала. А може інтереси підписантів подібних розпоряджень уже не збігаються з інтересами міської громади, яка хоче знати правду про реальний стан справ у місті? Цікаво виходить: невигідну для себе інформацію, міський голова намагається приховати прикриваючись подібними розпорядженнями, а інформацію про окремих членів територіальної громади, так званих боржників за комунальні послуги — готова розвішувати хоч на кожному стовпі.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008