Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Відкритий лист батьківського комітету Чопського ДНЗ «Казка» (Фотодокументи)

В редакцію нашого видання звернулися представники Чопського дошкільного навчального закладу «Казка» з проханням опублікувати на нашому інтернет-ресурсі відкритого листа батьківського колективу щодо ситуації, яка мала мала місце в садочку двохрічної давності.
Раніше наше видання уже писало про цей випадок та оприлюднювало відеоматеріал звернення матері дитини. Крім того, за даним фактом порушено кримінальне провадження.

Отже, ми будемо надіятися, що в даному випадку переможе справедливість, тому для об’єктивності наше видання публікує даний лист мовою оригіналу.

Відкритий лист

Чоп – це невелике прикордонне містечко, в якому функціонує один дошкільний заклад. Більшість мешканців міста знайомі з дитячим садочком через своїх дітей чи внуків, які відвідували і відвідують заклад.
Вхід до дитячого садка радує око: облаштовані майданчики з яскравими спорудами, казковими героями, оригінально оформлені клумби, зелені насадження. Все це, завдячуючи спільній роботі вихователів та батьків.
Щоденно дітей зустрічають привітні, щирі та люблячі вихователі. Кожен з них, приймаючи маленьку дитину, яка не завжди вміє їсти, вдягатися, розмовляти та гратися з дітьми, навчається та дорослішає на наших очах, віддає їм частинку свого серця, сіє розумне і добре, дарує їм радість, ласку і любов.
Завдяки колективу талановитих і творчих вихователів, спільними зусиллями всіх батьків облаштовані чудові групи, музична зала, оформлення якої змінюється відповідно до пір року та свят; світла та простора фізкультурна зала. Звичайно, для нас, батьків, найважливіше – довірити свою дитину людям, які насправді люблять дітей, вміють знайти підхід до кожного. Адже, якщо діти ідуть в садочок з радістю, ми спокійні. Ми знаємо, що наші діти знаходяться в теплі, в чистоті, нагодовані, доглянуті. Слід сказати, що харчування в дитячому садку хороше,одне із найкращих на Закарпатті, різноманітність страв ми щоденно бачимо в меню. Вихователями постійно проводяться заняття, на яких діти малюють, ліплять, граються, слухають казки. Бачимо на святах і розвагах, як зростають наші діти, і радіємо, якими підготовленими йдуть вони до школи.
Тому дуже неприємно чути факт приниження гідності будь – якого вихователя і взагалі працівників дитячого садка. Подекуди, якщо говорити чесно, батьківська любов затьмарює розум, про об’єктивну оцінку ситуацій та фактів в такому разі говорити не приходиться, гору беруть негативні емоції.
Ми, батьки вихованців закладу, хочемо підтримати вихователя Талапу Марію Юріївну, яка опинилась в досить неприємній та несправедливій ситуації. Вважаємо, що вихователь не заслуговує такого ставлення до себе зі сторони батьків Голінки О.
Марія Юріївна сумлінно та дуже старанно виконує свої обов’язки, за час відвідування дошкільного закладу в нас не було до неї жодних претензій з приводу ставлення та виховання наших дітей. Діти жодного разу не скаржились на грубість чи неуважність вихователя, тим більше на халатність з її сторони. В групі діти завжди знаходяться під наглядом. Вихователь не дозволяє дітям бити і ображати один одного, «давати здачі», так само, як і нападати один на одного – все це для безпеки кожної дитини.
Обговоривши цю ситуацію між собою, опитавши батьків випускників та не знайшовши будь – яких доказів порушень з боку персоналу ДНЗ «Казка», в яких їх звинувачують, ми прийшли до однозначного висновку: маючи в дитячому садочку понад 300 дітей, ми довіряємо колективу цього дошкільного закладу свою малечу та конкретно вихователю Талапі Марії Юріївні.

Голова Батьківської ради та батьки вихованців ДНЗ
Улиганич В.І.Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008