Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Європейський суд з прав людини визнав «газову справу» політичним переслідуванням Юлії Тимошенко

Європейський суд своїм рішенням за другою скаргою Юлії Тимошенко підтвердив, що так звана «газова справа» проти неї була політично вмотивованою. Про це на брифінгу заявив народний депутат України, член фракції «Батьківщина» Сергій Власенко, коментуючи оприлюднене сьогодні рішення Європейського суду з прав людини.

«ЄСПЛ підтвердив, що Юлія Тимошенко була засуджена без будь-яких підстав, чим фактично визнав відсутність в її діях складу злочину», - сказав він.
За словами Власенка, своїм рішенням ЄСПЛ завершив впровадження, і тим самим поставив жирну крапку в так званій «газовій справі». Він нагадав, що «у своїй скарзі Юлія Володимирівна ставила питання про політичні мотиви її ув’язнення, про відсутність будь-яких підстав для її кримінального переслідування». Також у скарзі йшлося про порушенням інших, але основоположних статей Європейської конвенції з прав людини.
Сергій Власенко також наголосив, що Європейський суд визнав наявність фундаментальних порушень статті 6 Європейської конвенції з прав людини в частині переслідування невинної особи.
«По суті, ЄСПЛ визнав, що Юлія Тимошенко не скоювала ніяких злочинів у газовій сфері, що підтверджує висновок Верховного суду України в газовій справі», - заявив він. За словами Власенка, «ми раді, що трирічна боротьба в ЄСПЛ закінчується визнанням очевидних фактів». Нагадаємо, Європейський суд з прав людини припинив розгляд другої скарги Юлії Тимошенко до України щодо її незаконного кримінального переслідування через газові контракти.
Відповідне рішення було ухвалене 16 грудня 2014 року.

Голова Закарпатської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Олександр Кеменяш наголосив на моральному аспекті цього рішення: «Фактично те, про що ми говорили весь час, підтвердив європейський суд. Юлію Тимошенко незаконно тримали у в‘язниці 933 дні. Людина зазнала репресій і була засуджена до 7 років позбавлення волі тільки за те, що відкрито виступала проти режиму Януковича. Це рішення є перемогою не тільки Юлії Тимошенко, це передусім перемога України, яка має назавжди забути про таке ганебне явище як політичні переслідування».

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008