Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопські громадські інспектори спільно з інспекторами рибоохорони провели рейдові перевірки навколишніх водойм (Фото)

Протягом січня цього року громадські інспектори з громадської організації «Чопські рибалки» спільно з державними інспекторами рибоохорони в Закарпатській області провели чергові рейди на навколишніх водоймищах Чопа та найближчих сіл Ужгородського району.

У своєму першому рейді ними було виявлено та знято 19 сіток та путанок, які браконьєри встановили на Єсеньському каналі. Через два тижні такий рейд було проведено уже на Червонянському каналі, де було вилучено лише дві сітки.
Як запевнив керівник міської громадської організації «Чопські рибалки» Валерій Самардак, такі спільні рейди разом із представниками рибоохорони в Закарпатській області на навколишніх міських водоймищах та сільських каналах будуть постійними. Уже з другого рейду можна побачити, що кількість незаконних сіток та путанок зменшилася в декілька разів. Крім того, Валерій Володимирович наголосив, що громадські активісти виконують корисну роботу та оголосили бій браконьєрам, які незаконними способами знищують рибну фауну на навколишніх водоймищах.
У міської громадської організації «Чопські рибалки» на цей рік заплановано багато цікавих та корисних починань, деякі з них уже починають втілюватися сьогодні. Так, в кінці грудня минулого року, небайдужі містяни спільно із міськими рибалками здійснили очищення приміського водоймища, що в народі називається «Камяний кубік».
Особливу подяку за цю роботу необхідно висловити Кульчицькому Олегові, який разом із іншими рибалками зумів втілити один із моментів в життя. Наступним кроком стане зариблення навколишніх водоймищ.

Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008