Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чи буде сформовано Громадську раду при Чопському міськвиконкомі ?

В області створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації. Відповідне розпорядження голови ОДА Василя Губаля оприлюднено 21 січня.

До її складу увійшли: АФТАНАС Ярослав, голова Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці, ГРЕНЬО Михайло, голова Спілки підприємців Закарпаття, ЖИГАН Іван, голова організації ветеранів України Закарпатської області, ЙОВНІ Роберт, голова обласного благодійного фонду „Нове покоління”, ЛУКША Олег, директор Міжнародного інституту людини і глобалістики „Ноосфера”, МАЛЕШ Лариса, головний спеціаліст управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, МАНЯК Василь, заступник голови громадської організації „Громадський конвент”, МЕНДЖУЛ Марія, голова громадської організації „Карпатське Агентство Прав Людини „ВЕСТЕД”, ПИЛИПІВ Владислава, голова Закарпатської обласної організації Товариства „Знання” України, СВИСТАК Віктор, начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації, ТОКАРЧИК Надія, заступник начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації доручено надати ініціативній групі необхідну допомогу з підготовки та проведення установчих зборів. Райдержадміністраціям, Берегівському, Мукачівському, Ужгородському, Хустському, Чопському міськвиконкомам вжити заходів для утворення в установленому порядку відповідних громадських рад при райдержадміністраціях та міськвиконкомах.

Одразу ж після подій на Майдані в 2014 році керівники громадських організацій та політичних сил писали письмові звернення до міського голови щодо створення міської Громадської ради. Але не так сталося, як гадалося і міські чиновники відмовили всім. Для них громадська рада була не потрібна, їм потрібна була одноосібна влада.
Поживемо–побачимо, чи будуть виконувати міські чиновники розпорядження уже свого голови Закарпатської ОДА.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008