Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Заступник Чопського міського голови знову обманув містян (фотодокумент)

Лихоманка, що переслідує чопську владу, продовжується і далі. На жаль міські чиновники ввійшли у новий 2015 рік із своїми старими традиціями, обманюванням мешканців міста. Неправдиві відписки чи так звані «втрачені поштою відповіді» на запити активістів, суперечливі один одному відповіді або ж їхнє повне заперечення чи існування міської неіснуючої насосно-фільтрувальної водяної станції з п’ятьма «мертвими душами» - все це витвори мистецтва міських чиновників.

Шедевром виглядає відеоматеріал викладений в мережі Інтернет міськими активістами про пошуки податковими інспекторами Ужгородської інспекції кабінету директора комунального підприємства, який від’їжджаючи у відпустку, напевно забрав його із собою. Що ж тут такого скаже пересічний мешканець Чопа?
А сутність всього цього і криється саме в неправдивості відповідей міських чиновників.
На офіційному сайті Чопської міської ради оприлюднено розпорядження міського голови №58 від 21.05.2014 року «Про порядок доступу до публічної інформації розпорядником якої є Чопська міська рада та її виконавчий комітет» в якому чітко розписано, що оприлюднює міська влада на своєму Інтернет - ресурсі.
Виглядає парадоксально, коли активний мешканець міста хоче переглянути цю чи іншу публічну інформацію із першоджерела (Сайту Чопської міської ради), а її там немає. Чому?
Відповідей тут може бути безліч. Минулого року своїм рішенням міські чиновники навіть встановили плату за отримання ксерокопій публічної інформації. Хочеш офіційно отримати інформацію - плати гроші. Невже влада заробляє таким чином на містянах.
Відповідаючи на один із офіційних запитів активістів міста, заступник міського голови запевнив, що вся публічна інформація є відкритою та оприлюдненою на сайті Чопської міської ради.
Переглядаючи сайт міської ради можна побачити, що останній протокол засідання виконавчого комітету Чопської міської ради оприлюднено 28 листопада 2014 року хоча з цього часу міські чиновники встигли уже провести ще п’ять засідань, а оприлюднити протоколи засідань чомусь забули.

Отже, даючи чергову неправдиву відповідь, заступник Чопського міського голови знову обманув містян.Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008